Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ismerkedett már innen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ismerkedett már innen, Gykról?

Figyelt kérdés
mármint hogy írt vki már másnak privátba, vagy fordítva, és összebarátkoztak esetleg lett is belőle valami? csak úgy érdekelne, köszönöm :D
2010. dec. 8. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
egy nagyon jó netes barátom innen van :)
2010. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van innen netes barátom. Egyszer már majdnem lett "valami", de csúnya véget ért.
2010. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát egy kérdésemnél elkezdtem valakivel vitatkozni és akkor privátban ment volna tovább a vitázás, de aztán rájött, hogy nem olyan vagyok mint hitte. Azóta jókat dumálunk :D
2010. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
húú nekem még nincs ilyen! De akarok! Valaki esetleg? ;) Lány vagyok, 26 ;P Ja, és foglalt :)
2010. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem, öreg vagy.
2010. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

én sem, de izgalmas lehet, bár nem igazán hiszek benne

24f, ha esetleg valaki szeretne rácáfolni... :)

2010. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
:D Igen volt, két *pasim* is innen. Igazából mindkettő öreg volt hozzám, nem is voltak túl jó kapcsolatok. Hamar vége lett mindkettőnek. De azért izgi volt. :)
2010. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

bármi lehetséges :D

a lehetőségek adottak hülgyeim és uraim

2010. dec. 8. 20:21
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem de kipróbálnám:D


16/F

2010. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nahát egyszerű :d csak írni kell a másiknak egy privátot és ellehet kezdeni beszélgetni :) soksikert!
2010. dec. 8. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!