Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriszta975 kérdése:

Mit csinaljak ha beleszerettem a legjobb baratomba?

Figyelt kérdés
haaat...regebb jartunk is de valahogy nm ereztem jol magam de most nagyon szar erzes mert rajottem h naon szeretem es az a rosssz h nagyon rossz erzes h minden nap latom...leci irjatok vmi normalis megoldast!!!elore is kosziii
2010. dec. 8. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Először is tnaulj meg helyesen írni.Másodszor menj oda hozzá és beszéld meg.Nem biztos,hogy a srác gondolatolvasó,tehát neked kell kezdeményezni.
2010. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem küldj apró jeleket, pl érj a karjához, meg ilyenek (vicces így leírva). Aztán meglátod, hogyan reagál. Nem kell ajtóstul rohanni a házba, mert, ha nem jön be, elveszíted a baridat. (Hozzáteszem, nem hiszek a fiú-lány barátságban.)
2010. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És mint ez a példa mutatja, tényleg nincs fiú-lány barátság, mert az egyik egy idő után többet fog érezni.

Bocs az offért :)

2010. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha a legjobb barátod nem nehéz megbeszélni vele ilyeneket

ha zavarban van melletted szerintem szabad a pálya

figyeld meg hogy néz rád

2010. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kosz
2010. dec. 11. 17:32
 6/9 A kérdező kommentje:
hat igen egy ido utan tobbet fog erezni az eggyik de az a baj h amikor jartam vele akkor is o vallotta be h szeret....jah es amugyis mar az eggyik baratnommel jar szoval....
2011. jan. 1. 17:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a mai világ ennyire elkorcsosult, mindenki a párszerzést a gyakorikerdesek.hu-ról akarja "megtanulni"?...oké kell a vélemény is de fura."Szerintem ha mások útját járod ugyan az maradsz, de ha a sajátodét akkor fejlődsz."
2011. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak azt tudd meg ő mit akar.


Fiu lány barátság: Nekem egy nő a legjobb barátom idestova 9 éve. Egyszer nem feküdtünk le, estünk bele a másikba vagy ilyesmi. Maximum megnéztük a másikat és jókat nevettünk rajta. Meg olykor azon szórakozunk, hogy egy kapcsolathoz amúgy is túl jól ismerjük egymást. Amúgy mind a kettönknek van párja.


24/F

24/F

2011. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
en nm azt teszem amiket valsznak kapok(altalaban)mindig azt teszem amit jonak gondolok...ez van amikor sikerul van amikor nem...ilyen az elet
2011. márc. 27. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!