Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik legjobb barátomba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb fiúbarátomba beleszerettem.a barátnőim azt mondják hogy szerintük ő is érez valami többet irántam.sokat beszélgetünk,de nem egy suliba járunk így csak hetente 1x-2x tudunk találkozni... de elmeséli nekem néha hogy neki ki tetszik megy ilyenek... Mit tegyek?
2011. márc. 27. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Valld be neki, hogy mit érzel. Írj egy levelet, amiben leírod az érzéseidet, és amikor elbúcsúztok egymástól, add neki oda, és mond meg, hogy csak akkor olvassa el, amikor te már elmentél.
2011. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy csak csókold meg röviden ha közel vagytok :)
2011. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A pasi most jött össze egy másik lánnyal :( mit tegyek??:S
2011. ápr. 3. 16:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Friss a kapcsolatuk. Most cselekedj, amíg nem mélyülnek el...
2011. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mana007 ***** válasza:
Hát szerintem viszont, hogyha most összejött egy lánnyal, az nem éppen azt jelenti hogy érez irántad valamit. Megpróbálni meg lehet, csak gondolkozz el, hogy mi van, ha ez tönkreteszi a barátságotokat is.
2011. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már rajta de úgy érzem hogy a barátságunk így is tönkre fog menni .. :S egyre kevesebbet beszélünk nincs miről beszélnünk stb... :S
2011. ápr. 3. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
hat ha ugyis tonkre menne a baratsagotok es nincs mirol beszelgetnetek ugy egyaltalan, akkor miert akarsz osszejonni vele??? nem lehet hogy csak a nemi vagy hajt?
2011. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!