Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akarok túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarok túl nyomulós lenni? HOgy csináljm?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve tetszik egy férfi, ugy hogy kb hetente egyszer látom még sose beszéltem vele de nagyon sokat gondolok rá álmodozok róla és 10évvel idösebb mint én. Szokott rám mosolyogni meg szemeztünk is már de ennyi. Ja meg még annyi hogy ismerösöm a facebookon meg az iwiwen. Az egyik barátnőm szerint már rég irt volna ha tetszenék neki. A másik barátnőm szerint viszont a kor különbség miatt nem fog irni mert hát ő az öregebb és lehet nem adok egyértelmű jelekt hogy tetszik és ezért nem mer rám irni. Na mit tegyek irjak én? Mit? Tényleg nemtudom ez gáz. 20/L
2010. dec. 8. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá egyik nap és kérdezd meg mennyi az idő, utána elköszönésnél mondd, hogy örülsz, hogy láttad :)
2010. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Öreg hozzád bébi.

És kis pisinek néz.

2010. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet annak néz.Viszont te se lehetsz agyilag marha felnőtt,ha ilyen primitiv vagy,hogy le bébizel.
2010. dec. 14. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!