Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon, de nagyon tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon, de nagyon tetszik az egyik osztálytársam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Középsulis lettem,van egy fiú az osztályba :) első nap mikor megláttam,hm...azóta elvagyok vele,suliba állandóan figyelem,annyira helyes,csak az a baj,hogy állandóan rá gondolok,és a suliba nem merek előtte felelni,meg kimenni a táblához,és már pánikolok,hogy ha netán nem tudom,akkor mi lesz :/ meg az a baj,hogy 1 fejjel alacsonyabb,meg kis soványka én pedig....hát nem vagyok duci,de azért van egy kicsi mindenhol,és nem illünk össze :/ mit csináljak,hogy ne féljek előtt,meg ne legyek el vele annyira? :( 15/L
2011. szept. 9. 23:44
 1/7 A kérdező kommentje:
*vagyis félek előtte felelni,mert ha rá nézek,akkor mindent elfelejtek :/
2011. szept. 9. 23:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj! Figyelj oda az órán, és jegyzetelj. Otthon tanulj szorgalamasan, odafigyelve és nézz utána annak, amit nem értettél.

(Vannak későbben nővők-érők - főleg a fiúk közt. Majd eljön az ideje mindennek. Ne igyál cukros -szénsavas italokat, ne egyél sok kenyeret,krumplit,rizst. Te is sokat fogsz még a köv.1-3 évben változni, karcsúsodni)

2011. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már fogyózom :) ám remélem megnől egy kicsit :P
2011. szept. 10. 00:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm.Egy helyzetben vagyunk sajnos..:):/ Csak nálam az a baj hogy van barátnője :(
2011. szept. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy osztálytársam akivel nagyon jóba voltunk,persze beleszerettem. Elmondtam neki h szeretem és azóta nem beszélünk. ,,A reménytelen szerelmek sosem múlnak el''
2011. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:( látom nem vagyok egyedül :/ de annyira oda vagyok érte :/
2011. szept. 10. 09:40
 7/7 anonim válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok de!!nagyon tetszik de nem merek hozzászólni!!
2012. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!