Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem néznek hosszasan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem néznek hosszasan a lányok vagy nem nagyon néznek rám vagy csak egy pillanatra akkor ronda vagyok?

Figyelt kérdés
én már nem értem, valaki felvilágosítana? léci normális válaszokat :) állítólag nem vagyok csúnya gyerek, és ezt nem rokonok mondták
2010. dec. 14. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A haverok sem hitelesek...
2010. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még egy VAGY kapcsolat?
2010. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem lehet azt mondani, hogy ronda lennél. Ha tényleg mindig csak egy pillanatra néznek rád, vagy rád sem néznek, akkor valószinűleg nem keltetted fel eléggé az érdeklődésüket. De ez nem azt jelenti, hogy ronda vagy. :)
2010. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azért nem lennék ebben olyan biztos. Rám is max 1 pillanatra néznek, és én tom magamról, h ronda vok.
2010. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!