Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki ha lát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki ha lát (tudom hogy lát, rámpillant egy pillanatra) néha köszön, néha nem, mitől függ ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vonzódik különösebben hozzád. Viselkedj vele feltűnőbben. Remélem bejön.
2011. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:D mintha csak én lennék. azért ez sok mindentől függ ám. ismered vagy sem? beszéltetek már?
2011. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem nagyon ismerem, csak közös edzés a suliban, pár szót váltottunk még csak.
2011. ápr. 29. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
aha, szóval nem ismered... ilyen félig-meddig idegen lányokkal én akkor viselkedek így -ha előfordul- mert közömbös! ha rossz kedvem van, sok embert direktbe észre sem veszek. még van egy-két kombináció, de ha nem ismered akkor az mindegy.
2011. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!