Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen járnál egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen járnál egy 16 éves lánnyal, aki kicsit tetszik neked?

Figyelt kérdés
De te tudod, hogy a lány szerelmes beléd, és belemennél, hogy jársz vele de tudod, hogy nem fog sokáig tartani a dolog és ha szakítasz vele azzal megbántod a lányt. Vagy megmaradnál annál, hogy csak barátok maradtok?
2010. dec. 11. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

egyszóval addig k*rnád amíg megunod,s aztan viszlát...

én nem mennék bele,hogy csak a sexért megbántsak valakit,ha sex kell van elég csaj aki könnyen kapható

21f

2010. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a lány tudja, hogy te nem vagy szerelmes?
2010. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem 4 ev nem sok korkulombseg:)

de ha te nem szereted,vagy meg egy kicsit sem szimpatizalod akkor nincs ertelme az egesznek:D

2010. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek nincs igaza. Egy kicsit tetszik a lány, de tudom, hogy ő teljesen belém van esve már több mint egy éve. Viszont ha szakítanék vele valami oknál fogva akkor "összetörném a szívét". Ezért gondolkodom, hogy maradjon-e a barátság vagy próbáljuk meg a dolgot.
2010. dec. 11. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:

biztos vagy benne, hogy nem fogsz tudni belészeretni? (persze, az ember sosem lehet teljesen biztos semmiben, de...) ha csak egy kicsi esélyt látsz rá, akkor érdemes megpróbálni...

ha szerelmes beléd, akkor az, hogy együtt maradtok, de mint csak barátok, fájni fog neki. de az is, ha járni kezdessz vele, ő meg azt hiszi, hogy te is ugyanúgy belészerettél, és úgy szakítassz. a lényeg, hogy tisztázd előre, hogy mit érzel, meg hogy mit nem. az a legegyszerűbb, úgy fáj a legkevésbé. én most keveredek ki egy ilyesmi helyzetből lassan, a 16 L részéről, bár mi nem jártunk, csak mindent megtettünk, ami a járásba belefér... de úgy tűnik, mindent újrakezdünk, ugyanúgy :S

2010. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!