Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz volt, mikor sok idő után találkoztam egy lánnyal, akibe nagyon szerelmes voltam (talán még mindig) és mikor megölelt kicsit könnybe lábadt a szemem?

Figyelt kérdés
Észre is vette, de én letagadtam.
2011. aug. 4. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
:D
2011. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én bóknak vettem volna. :$ Aranyos. :$

17/L

2011. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem gáz...sőt, oltári édes.Én odavoltam a "csakbarát"omért mikor megölelt aztán meg egyszer,még sokszor mert nagyon szeretem.Azt hittem ő is,de ahhoz képest most mással van.:/ viszont én is láttam rajta valami ilyesmit és annyira aranyos volt szerintem.Egyébként egy lánynak nagyon jól tud esni az ilyen
2011. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Utolsó: azóta, mióta barátnője van ugyanolyan a viszonyotok vagy már nem beszéltek annyit?
2011. aug. 5. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:
az óta? ;) meg volt beszélve egy tali és lemondta egy nappal előtte,miatta.mert "tudof milyen fontos ez neki" hát az a baj hogy nekem meg ő...és az óta egyszer nem beszéltünk.Mindig így van ez ha összejön valakivel...aztán ha szakítanak megint beszélünk mert teljesen összeomlik és én vagyok aki "összeszedi" kicsit.Szóval most csak az a kérdés mikor jön újra hozzám...de elhatároztam hogy most nem engedem el.
2011. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ez olyan, mintha kihasználna, nem? Csak akkor kellesz neki, ha vmi problémája van.. Egyébként szerinted még összejöhettek??
2011. aug. 6. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!