Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem a legjobb barátnőm bátyjába.

Figyelt kérdés

Ezzel még nem is lenne semmi baj, csakhogy a bátyja 17 éves, én meg 13 !!!

A barátnőm 14 éves.


2010. dec. 12. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és.. ha normális akkor nincs semmi gond..
2010. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

semmit:P 13 évesen ? figyelj 17 éves hapi nem vár 2 évet :P ha rendes akk is necces akk meg szimplán nem tartana addig hogy tényleg legyen vmi :P

nem mondom hogy ne pasizz ki tudja lehet elég érett v hozzá személyiség függő [szex más tészta] de azért ne +4 év :P hozzá még tuti éretlen vagy:P 1 évvel fiatalabb vagy a huginál :P ha ténylegn ormális tuti nem néz rád nőként :P

bocs :S de valszeg ez van :) ott van a 14-15 éves korosztály hajrá :P

2010. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem szerettél bele senkibe, csak tetszik, ennyi. 13 éves vagy ő meg 17...
2010. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Januárban leszek 14. :-)
2010. dec. 12. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azért nem adnám fel, ismerek olyat, akik között 4 év van sőt több is, és tök jól megvannak ;)
2010. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 valaki112 ***** válasza:
Uh.....ismerős helyzet....hát nem mondhatod el a barátnődnek sem szal elég gáz én is voltam már így....jól kell játszani ;)
2010. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát végül is elmondhatnám a barátnőmnek,de úgy gondolom, hogy inkább nem teszem.
2010. dec. 13. 18:04
 8/11 anonim ***** válasza:

elsősorban elég annyit mondani a barátnődnek, hogy tetszik neked (ha őszinte akarsz lenni a legjobb barátnőddel, ami ildomos:D), mert ha aztmondod, hogy beleszerettél, a barátnőd nagyon furin fog nézni, amikor egy légtérbe kerülsz a bátyjával. de!! ha csak annyit mondasz, hogy tetszik, abba nincs semmi :D és várhatsz akkor feltűnés nélkül, hogy fellángolás-e vagy tényleg őszinte érzelmek, mert ha beleszerettél, nyilván kapcsolatot akarsz vele, komolyat (amihez valljuk be, tartozik egykét dolog...), de ha tényleg 14-15 évesen még mindig bejön neked, akkor léphetsz. És ha még tényleg akkor is, akkor már azt is mondhatod a barátnődnek, hogy bele is zúgtál.

ne vesd bele magad a sűrűjébe egyből...

2010. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátom és közöttem 11 év van. 16 voltam mikor összejöttünk, bár úgy gondolom, hogy kicsit idősödnöd kéne ahhoz, hogy ez a kapcsolat működjön, mert mint tudjuk egy 17 éves fiú már nem csak a kézfogásra és a csókra vágyik.
2010. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja igen 4 év az nem sok, akkor ha a lány minimum 16 a fiu meg 20 mondjuk.
2010. dec. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!