Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm túlságosan jól kijön azzal a fiúval, aki nekem tetszik (ő is tudja),igaz barátnőm? Lány vagyok.

Figyelt kérdés

A legjobb bnőm túlságosan jól kijön azzal a fiúval, aki nekem tetszik (ő is tudja), és mintha keresé a társaságát, meg ilyesmi, pedig tudom, hogy neki ki tetszik, már nagyon régóta, de mintha a lelkem mélyén féltékeny lennék rá...

És nem tudom, hogy most csak haverkodok vagy több. És ha odajönnek az osztályban a fiúk, akkor velem már nem is törödik csak velük...akkor láthatatlan vagyok...

ÉS nem tudom, hogy most beszélnem kéne vele vagy vmi más. Bocsi, hogy ide írtam csak nem tudtam, hogy hova kéne és, hogy ilyen hosszú lett


2009. jan. 20. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy féltékeny vagy rá. Két dolgot kell tenned: egyrészt ezt megbeszélni vele. (gondolom, ez magadtól is eszedbe jutott már, hiszen a legjobb barátnődről van szó) Másrészt elfogadod, hogy néha nem tud rád figyelni, néha egy (vagy több) fiúra fordítja a figyelmét, és esetleg összejön a fiúval. Egy legjobb barátnő megérti az utóbbit; képteld el, hogy fordított esetben Te elvárnád-e ugyanezt.
2009. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló helyzet van. Én elég jól kijövök a legjobb barátnőm pasijával, msn-en nagyon sokat szoktunk dumálni, meg élőben is, sokszor találkozunk (de persze csak úgy, hogy ott van a bnőm is). És szoktunk csomót viccelődni, meg minden. És nekem is, meg a pasijának is elég perverz fantáziánk van, és a vicceink sokszor nem teccenek neki, azt hiszi, hogy én le akarom csapni az ő kezéről. :S Pedig nem. Nyugi, nem akarja elvenni a srácot. Ha tényleg olyan jó barátnők vagytok, ahogy írod, inkább azt szeretné, hogy összejöjjetek. Ne legyél rá féltékeny. Ez neki nagyon rosszul esik. Bezsélj vele, de ne úgy, hogy letámadod, hogy "Mit akarsz te xy-tól, én néztem ki magamnak előbb" Ez így nem jó.

Sok sikert:

S.

2009. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. jan. 24. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!