Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam a barátommal! Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal! Jól tettem?

Figyelt kérdés

Több mint 4 hónapot voltunk együtt.

Jól működött, de volt egy eset azóta teljesen lerombolódtak az érzelmek.

Egy kis vita miatt kaptam egy pofont.

Én hülye megbocsájtottam (bár ne tettem volna)

Itt volt a fordulópont az életembe.

Azóta eltelt kereken 2 hónap.

Állandóan veszekedtünk, minden jelszómat tudta soha sem bízott meg bennem,hamarabb elolvasta a leveleimet mint én, és nem is szólt róluk.

Már bánom hogy megadtam.

Nem egyszer járatott le mások előtt,lejáratott a buszon idegen emberek előtt cirkuszolt velem, flegmán,lekezelően bánt velem az osztálytársaim előtt, a szalagavatós bálomon.

Többször hazudott nekem,nem egyszer kaptam kisebb hazugságon.

Engem bulizni nem engedett, igazság szerint nem is mertem,nem is akartam azt mondta ő sem megy,mégis ő ment el egyszer bár csak 1 alkalomról tudok.

Az iskolából kirúgták mert sokat hiányzott, mindig elaludt,körülbelül 2hónapja tették ki, munkát nem keres, dolgozni sem szeretne úgy látom.

Elég kipihent,én pedig elég fáradt vagyok reggel 5körül kelek minden nap, és neki van kedve velem veszekedni.

Nekem nem igazán van.

Lehet én sem vagyok hibátlan,féltékeny típus vagyok,mindig bámulgatta előttem a nőket, és ezt a szívemre vettem, pedig csinos és szép vagyok, nincs okom az önbizalomhiányra de ő tett érte hogy legyen.


Mi a véleményed??Jól tettem


18évesek vagyunk


2010. dec. 12. 18:15
1 2
 1/11 DJ_Whiteman ***** válasza:

Jól tetted!

Már az első ilyen rossz megmozdulásnál ezt kellett volna!

Jobbat érdemelsz nála sokkal;)

2010. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Ne csüggedj, rád talál majd az igazi, aki nem bánt, hanem értékel és szeret!
2010. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nagyon jól tetted és ezt te is tudod

barátnőm is így van csak ő még nem kapott pofont csak 1* majdnem fél tőle és nem mer szakítani :/

2010. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Abszolút jól tetted.
2010. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Naná hogy jól tetted, sose bándd!! Megrohasztott volna lelkileg egy ilyen kapcs hosszú távon. Ne bánkódj, ilyen pasit bármelyk kocsmából elő lehet rántani (de minek)! Én nem tanultam az 1. kis pofonból aztán már az életemért küszködtem egy este.
2010. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:( nem is értem én se miért szomorkodok
2010. dec. 12. 18:42
 7/11 anonim ***** válasza:
csak tippelek, de biztos helyes pali volt ...... és gondolom ez hiányzik, vagy jó volt a szex vele?
2010. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azért szomorkodsz, mert amikor összejöttetek, jó volt vele, és mert szeretted. valsz. és csalódtál benne. de jól tetted hogy lelkileg erős maradtál és szakítottál, fel kell dolgozni hogy tévedtél amikor vele összejöttél, ezért fáj. sajnos ez ilyen :(
2010. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy elolvasta a leveleidet?! XD

SOHA SENKINEK nem adtam meg a jelszavaimat, és NEM IS FOGOM. Mit képzel magáról az ilyen ember?! A bizalom hol marad?!

Buta voltál, de nagyon. Már ekkor kikellett volna dobni... mint macskát..., amikor a jelszavaidat kérte.

A pofonról meg nem is beszélve utána egyből szakítanod kellett volna vele, nem megbocsátani, ilyet egy férfinak soha nem lehet megbocsátni.

JÓL TETTED! Mégegyszer ilyen idiótával ne gyere össze, vagy, ha mégis sikerül időben dobd. S senkinek ne add ki a jelszavaid. XD

2010. dec. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól tetted. Igazából a pofon után kellett volna, de mostmár ezen ne bánkódj. Szerencsére csak 4 hónapot rabolt el az életedből.
2010. dec. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!