Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megbántottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbántottam, hogy engeszteljem ki? Help

Figyelt kérdés
Haverom húgával szilveszterkor találkoztunk és kiderült hogy sok a közös bennünk és nagyon jól elbeszélgettünk és sajnos mindketten túl vagyunk egy elég komoly szakításon. Mindketten szinglik vagyunk de tegnapig nem láttuk egymást. Véletlenül újra összefutottunk és megint jót beszélgettünk. Ugyanolyan szabad szájú mint én. Tegnap voltunk egy buliban és elmesélte hogy kikkel járt stb. én meg (volt bennem kis pia) fogtam a fejem, meg nevettem mert tényleg elég gáz alakokkal volt. Igazából nem úgy alakult az este ahogy akartam mert én nagyon szeretném ezt a csajt, csak nemigazán tudok udvarolni és nem igen tudom a tudtára adni hogy tetszik. A vége már oda vissza ( nem durva) offolások-ba ment át, azt már nem úgy váltunk el ahogy kéne. Igazából nem tudom mit csináljak rákérdezzek-e hogy haragszik rám vagy hagyjak neki időt nemtudom én nagyon el vagyok most keseredve mert lehet az én hülyeségemből elveszítem...Létezik az hogy leírt engem? Tanácsokat please!
2011. márc. 14. 18:43
 1/3 anonim válasza:
Én a helyedben mindenképpen rákérdeznék, hogy haragszik-e, vagy mivel bántottad meg, mivel ha esetleg a történtek után valóban "leírt" téged , de te megpróbálod helyrehozni a történteket,hogy beszélsz vele, akkor jóra is fordulhat a dolog. Viszont ha sokáig hagyod a dolgot és rá se kérdezel, akkor sztem úgy gondolja, hogy téged egyáltalán nem is érdekel ez az egész.
2011. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én tuti haragudnék rád a csajszi helyében (sztem ő is haragszik rád)... de nyugi nincs veszve semmi:D Én tudod hogy csinálnám a te helyedben? Elmennék haverodhoz (ha jóban vagytok)és akkor beszélnék a csajszival méghozzá úgy hogy megkérdezed tőle hogy nincs e kedve elmenni veled pizzázni?:) Tehát konkrétan randira hívnád el:D Ha erre azt mondja hogy "nem" vagy hogy "a múltkori után amit csináltál tuti nem megyek el veled" akkor szépen mondod neki hogy bocsánat, nem gondoltad komolyan, sajnálod, de hadd tegyed jóvá:) és erre meg tuti igent fog mondani :D Sztem ne kérdezz rá hogy haragszik e rád..mert mi csajok olyanok vagyunk hogy még tovább durcázunk utána csak azért hogy a pasi egy kicsit szenvedjen:D Remélem tudtam segíteni:D

18/L

2011. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pöttöm.panna ***** válasza:
biztosan haragszik/haragudott én a helyedben már beszéltem volna vele!! am bulikba nem érdemes ismerkedni a vége miidig roszlesz ! a randi az szerintem aranyosabb és nyugottabb :)
2011. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!