Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van elegem a túlzott elvárásokból, manapság? Vagy nektek is?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is :/ de ez általában az összezavarodott, nemtudommitakarok lányoknál van jelen. Azért írtam lányt, mert férfi vagyok. Biztos a mai srácok többsége is hülye, de erről nem tudok nyilatkozni.
2010. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én tudom mit akarok, illetve akarnék. Ha így sem vagyok jó senkinek sem. Ezért kezdem már elveszíteni az összes reményemet.
2010. dec. 14. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem már régóta nem érdekel mit várnak el mások. Én tudok nyújtani ezt-azt, ha valakinek ez nem elég nyílván nem jár velem. Ha valakinek nagymellű szőkeség kell keresse azt. Én maradok olyan, amilyen most. Sosem adtam mások véleményére, eztán sem fogok. Úgyis találok olyat, akinek én leszek jó.
2010. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát,ja manapság sok a nemtommitakarok,harcoljértem én nem teszek semmitmaxlekoptatlakhaunom,kevésenergiát belefektető csaj,aki várja a sültgalambot,meg ilyenek. Amúgy lehet romantikázni a nélkül is ,hogy tökéletes jellem lennék vagy csókolhatok igazán úgy is,ha eötte ittam....
2010. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd megtalálod az igazit.. :) én 3 évig a tökéletest keresvén nem vettem észre azt a lányt, aki bár nem tökéletes, de a legjobb!
2010. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is...nálam csak az igényesség meg az ápoltság az elvárás, de így sem találok megfelelő pasit mert a pasiknál ahogy észrevettem csak a 90-60-90 a tetszetős.:(
2010. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!