Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretnek a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnek a nők beszélgetni, csak egymással?

Figyelt kérdés

Szóval az a gond, hogy ha beszélgetek egy lánnyal bármit is kérdezek igyekszik minél szűkszavúbban válaszolni, nem kérdez semmit tőlem, bármiről is próbálok beszélgetni passzív marad.

A barátnőikkel viszont bármiről nagyon bőbeszédűen elbeszélgetnek.

Most is egy lánnyal beszélgettem, kérdeztem, erre írja, hogy másról szeretne beszélgetni, kérdeztem miről erre kilépett.

Anyukámmal viszont mindig tudok beszélgetni, ő az egyetlen aki nem ilyen.Nem értem miért ilyenek velem a nők?Én mindent megpróbáltam de semmit nem ért.


2010. dec. 14. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ne aggódj,aki többet szeretne majd tőled az tuti többet fog mondani :)

ez am meg alkat kérdése,én lány vayok szívesen elbeszélgetek bárkivel akár még a buszon is :)

2010. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rosszak a tapasztalataid, illetve nem a megfelelő lányoknál próbálkoztál a beszélgetéssel. Emiatt azért még légy szíves ne általánosíts. Én ugyanúgy tudok beszélgetni fiúval, mint lánnyal, ha az illető szimpatikus.
2010. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőekhez, a nők szeretnek beszélgetni pasikkal.
2010. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha ilyen fordul elő nálam, azért vagyok szűkszavú mert: nem szeretnék baromságot benyögni, aztán majd úgy nézzen rám h hülye kis liba..; vagy azért mert az illető bejön és ilyenkor főként nem szeretnék égni vagy csupán az adott téma túl ciki ahhoz, hogy kiteregessem. A barátnők teljesen más tészta.. bennük megbízom, elmondom a titkaim ő is az övét és mivel egyneműek vagyunk általában szót értünk egymással mert ugye ha téma kell akkor felhozunk olyanokat amik feleslegesnek tartotok (pl: ruha, kiegészítők stb. :P)

Alapból egy csendes csaj vagyok, csak később nyílok meg, de a fiú barátaim előtt nincs ilyen téma gond : D

2010. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Pedig nekem kivétel nélkül minden lány ilyen akivel beszélgetek.

Volt egy csaj akinek bejövök, ezt ő mondta, és msn-eztem vele ma de kilépett, megsértődött, pedig nem írta meg miről akar beszélgetni, mert az nem volt jó amit én írtam.

2010. dec. 14. 20:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Talán egy másik lánynál kéne próbálkoznod, illetve beszélgetést kezdeményezned, mert ő nyíltan elutasította.
2010. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Fiú barátommal tárgyalom ki a szerelmi és a szexuális életemet IS, szóval ez nem mindenkire igaz ám.

Amúgy szerintem azért, mert jobban megbíznak azonos nemű lényekben. Ez rám nem érvényes. :D

2010. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én jobban bízom az ellentétes nemű lényekben, mindig is így voltam vele, kevésbé bízom a lányokban, szóval nem hiszem, hogy ez lenne az oka, lehet, hogy zavaban vannak főleg ha a tini korosztályról beszélünk.
2010. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem csak tinik, 20-25 évesek is, valahogy olyan csendesek, félénkek, annyira zavar ez.
2010. dec. 14. 23:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, én általában fiúkkal jobban megértem magam, mint lányokkal, csak fiúknál mindig kiderül a végén, hogy ők nem csak barátok szeretnének igazából lenni... időnként tényleg nem tudom eldönteni, hogy most "jelzésnek" fogja-e venni a beszélgetést akár csak szimpla mennyiségi alapon is, és hogyha én nem akarok "jelezni", akkor biztos ami biztos, inkább nem viszem túlzásba a beszélgetést sem.


Fiúkkal szoktál beszélgetni?

2010. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!