Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy meleg pasiból lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg pasiból lehet még hetero?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősőm aki meleg de nem látszik rajta tök férfias meg minden,a viselkedésén sem látszik hogy meleg.Szemezik velem.Az egyik uncsitesommal van együtt aki szint. meleg és ök mindig azt mondják hogy nincs közöttük már semmi csak nagyon jó barátok lettek.LEhet hogy ujra hetero /vagy talán biszexuális lett ?ez lehetséges? és mért szemezik velem.(régen a nőket szerették de van egy gyanum hogy megint)
2009. jan. 21. 19:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én arról vagyok meggyőződve, hogy a melegség lelki(pszichológiai) probléma. A gyerekkor milyenségéből, az anya nőiességétől és az apa férfiasságától függ elsősorban. Ezeket nem e külsőre értem.


Heteróból nem lesz meleg, legfeljebb később tudatosul a melegsége, és akkor kezdi kiélni. Ha valaki egy enyhébb fokát szenvedte el ennek a lelki betegségnek, akkor lehet, hogy egy gyógyulási folyamat keretében újra heteró lesz, de az igazán sosem volt meleg. Én magamról nem tudom elképzelni, hogy heteróvá váljak,

2011. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!