Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetört a szívem :- ( mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetört a szívem :- ( mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már olyan fiatal, a húszas éveim végét járom. 2 évet töltöttem egy férfival, aki nem független, de csak az anyagiak miatt nem szakított még az élettársával (ezt mondta). Már pénteken nagyon csúnyán viselkedtem vele, beszólogattam neki, úgy éreztem elegem van a hitegetésből és az eltitkolt szerepből. Arra vágytam, hogy eljöjjön hozzám este, hogy érezzem, fontos vagyok... pesrze nem jött. Tegnap este találkoztunk, nagyon összevesztünk. idegileg teljesen felőrölt ez a kapcsolat:-( én nagyon szerelmes vagyok belé. A tegnapi összeveszés oka valszeg a pénteki "hisztim" volt (ő annak nevezte), de tegnap nagyon csúnyán beszélt velem (tegnap éreztem először, h úgy beszél velem mint egy kis szeretővel, nem úgy mint a "szerelmével")Tudom, h nagyon indulatos, azt is, h szeret, talán csak nem annyira mint én. Ennek ellenére otthagytam tegnap, elhajtottam kocsival. Azóta persze ki van kapcsolva, én meg azt sem tudom mi van vele. Tudom, h hülye vagyok, de szeretem őt és úgy érzem nélküle semminek nincs értelme... Mit tegyek? Férfiak, ha szerelmesek vagytok akkor mikor léptek ki egy előző kapcsolatból? Ha vannak anyagi összekapcsolódások is...? (ami még ront a helyzeten, ma néztem meg az emailjeimet és láttam, h tegnap délután írt egy szerelmes levelet nekem, amit én nem olvastam, helyette este jól összevesztem vele és otthagytam :-( )
2010. márc. 7. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sánta ez az egész. Ha én mondjuk válófélben vagyok, és már csak az anyagiak kötnek össze a nejemmel, akkor vele is közlöm, hogy van valakim, és egy idő után valószínűleg költözés is lenne(vagy én az új barátnőmhöz, vagy ő hozzám, körülményektől függően). Szerelmes levelet lehet írni, de nem feltétlenül igaz. Azt elhiszem, hogy szeret, de azt már nem, hogy annyira fontos is lennél neki(ergo nem szerelmes). Szerintem ideje lenne válaszút elé állítanod, mert ha Veled akar lenni, és az élettársát már nem szereti, akkor minek titkolózik? Azt se tartanám túlzásnak, ha Te mennél hozzá, és esetleg elbeszélgetnél a kedves feleségével, aki lehet, hogy nem is tud róla, hogy a "szakítás szélén állnak"...


Sh.

2010. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Ő nem akar kilépni az előző kapcsolatából.

Ne fuss utána, így még vmennyire jól is kijöhetsz a dologból, h te hajtottad el.

Ne haragudj, de ha így van és még neki áll feljebb...hát:S, örülj, h megszabadultál tőle. Találsz jobbat.

2010. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ahhoz kpest, h a 20-as éveid végén jársz eég butus vagy.

Nem kellett volna eddig hagyni magadat kihasználni. Fogni és amikor még nem volt közötetek szex, egy hónap után döntötte volna el hogy kit akar!

Ez így lett volna fer!


Hiába szereted te, ha ő csak kihasznál.

Mondd meg az élettársának, hogy 2 éve veled szexel, és akkor legalább a csaj kidobja. (meg is érdemli a pasid, szegény csajszi:S)

És akkor gondolod, fogadd magadhoz szexuális rabszolgának és háztartási cselédnek 2 évig, hogy ledolgozza a büntetését.

Utána házasodjatok össze...de vigyázz, mert a ribanc faszi téged is megcsalhat mással, tudod:S

26.L


A bűnért bűnhődni kell:)

Ez az igazságszolgáltatás:)

2010. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Alapból nem tetszett a férfiban, hogy valakivel anyagiak miatt van...Ilyen van a világban? Azt hittem ezt csak a nők csinálják...


Szerintem ha ilyen, próbálj túllépni rajta...Egy szerelmes levelet könnyű megírni...Az igazi nehézség akkor van, ha szóban is meg kell tenni...

Ezért engem nem hatna meg, ha ír ilyet...Ehhez nem kell tehetség...Odaállni az ember elé és bocsánatot kérni...Na az olyan már férfi...


2 év sok idő...Ha eddig nem lépett ki abból a kapcsolatból akkor már nem is fog...Azt hiszem egy esélyed van az ösztönzésre...Ha azt mondod Neki, hogy vége...Mert ha ezek után sem veszi észre, hogy mit kockáztat, akkor valóban csak kihasznált. (ellent mondok önmagamnak...2 évig nem lehet valakit kihasználni...vagy mégis?!)


Ha nem lesz váltás, akkor lépned kell...Tudom a legrosszabb érzés lesz. És ekkor tanácsolom azt mindig, és mondom, hogy egy szerelmi bánatot egy másik szerelemmel lehet kitörölni a szívünkből.


Sok sikert!

2010. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na ezért félek a komoly kapcsolatoktól, hogy mi van ha jön valaki, akibe iszonyat beleszeretek és már foglalt vagyok.:S

22/F

2010. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meg pont fordítva vagyok énis félek a komoly kapcsiktól attól hogy tök jól megvagyunk mint haverok aztán összejövünk és elromlik valami egy idő után és szét kell mennünk és aztán már haverok se leszünk :(


19/F

2010. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ragaszd össze pillanatragasztóval...
2010. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem kapok majd mindenféle "r.hadt szerető" színvolnalú válaszokat, de eddig nem... Mindenkinek köszönöm a választ.
2010. márc. 7. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!