Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Aki nem iszik, nem drogozik.. ritkán megy el valahova, sokkal jobban kedveli a nyugalmat.. szóval röviden otthonülős, de viszont romantikus kedves és humoros? Azt vettem észre (magamon tapasztaltam), hogy az ilyen srácok nehezen találnak maguknak párt, jó tudom a többi srác aki bulizik meg stb. azoknak teljesen más izlésük van lányok terén mint nekem, de mégis pár hét alatt találnak maguknak valakit... (19f)
2010. dec. 16. 14:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

itt az msn címem barbi-babah010@windowslive.com

én adok pár tanácsot ha szeretnéd:)

2010. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. dec. 16. 18:37
 23/28 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok csak 18F-be, én is várom a választ, hogy hova menjünk szórakozni. :P
2010. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Még egy 18F... én csak bulizni nem járok, de elszoktam menni biciklitúrára, vagy gyalog, vagy mozi, vagy egyéb békésebb rendezvények. Én sem találom a foltom... még ötlet?
2010. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
látom nem egyedi problémát vetettem fel..:)
2010. dec. 16. 19:01
 26/28 A kérdező kommentje:
szóval még ötlet?:)
2010. dec. 16. 19:19
 27/28 A kérdező kommentje:
neten, társkeresőn próbálkoztam, de ahol én lakom ott nem igazán használják vagy nem annyira népszerű..
2010. dec. 16. 19:44
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem muszáj a saját hányásodban fetrengve bulizni, nem csak ilyen bulik vannak. Ezeket én se bírom. Volt ilyenben is részem, de kinőttem belőle. Mostanra lenyugodtam, és keresem az igazit. De persze kell a buli így is, csak más formában.

Szerintem attól még elmehetsz és jól is érezheted magad egy buliban, hogy nem iszod le magad. Járj nyitott szemmel, ne zárkózz el senkitől és semmitől, mert soha nem tudhatod, mit hoz a sors. Nem csak a love.hu és hasonló társkereső létezik, sőt, szerintem pont ott nem találod meg az igazit.

2010. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!