Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti visszaírnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti visszaírnátok?

Figyelt kérdés

Egy srácnak aki rátok ír facebookon, hogy szimpatikusnak vagytpk neki és,lenne e kedvetek vele ismerkedni/beszélgetni?

A srác nem egy bulizós fajta, átlagos, félig meddig otthonülős fajta, de humoros és kedves és a kinézete is átlagos.

19/f


2010. dec. 16. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan, amilyennek leírtad, illetve kinézetre szimpatikus, akkor igen.
2010. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca. ***** válasza:

vissza. mindig visszaírok mindnekinek, de nem lenne belőle semmi... én nem birok otthon ülni...

de ne félj, és írj neki bátran! ha nem próbálod meg biztos hoyg nem lesz belőle semmi, és nincs mit vesztened :)) hajrá

2010. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen. :)


én igy ismerkedtem össze egy sráccal. de végülis nem lett semmi. eddig.

2010. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igazából igazából zátonyra vagyok futva ismerkedés terén, mivel nem vagyok buliba járó, ezért keresem az alternatívákat és ezért érdekelne a véleményetek, hogy nyugodtan ráírhatok e valakire aki megtetszik mondjuk facebookon vagy ilyen helyeken:)
2010. dec. 16. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nyugodtan írj rá, és próbálj beszélgetni vele. Gondolom úgy is kiderül egy beszélgetésből, hogy olyan lány-e, mint amilyet te keresel.
2010. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Írjál rá. Mi történhet?

Vagy semmi, vagy pozitív reakció. Ha a reakció negatív, akkor s meindegy, mert akkor egy bunkó, és így egyébként neked nem kellene. Nem?

2010. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha nem azzal kezdi, hogy msn-t kér akkor egy választ megér...
2010. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!