Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a fiúknál is így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiúknál is így van?

Figyelt kérdés

A lányok ha egy fiú ránéz, egy csomó mindent belekombinálnak. A fiúk is ilyen következtetéseket vonnak le az ilyen 'jelekből'?

pl. Ha egy lány többször megfordul olyan helyen, ahol a fiú is, akkor azt vonja le belőle, hogy tetszik neki?

Köszönöm a válaszokat :)

17/L


2010. dec. 16. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

NemxD

Azért, mert elmegy mellettem, még nem jelent semmit...

De ha utánam néz, vagy picit hozzámér a testével, amikor elmegy mellettem és sóhajt egyet vagy rámnéz, azt már veszem jelnek:)

2010. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Talán igen talán nem.

Nem vagyok fiú.

2010. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább beszélj vele, ismerkedj meg vele.
2010. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyébként mindenki másképpen értelmezi a jeleket. Aki el van szállva magától, az azt gondolja, hogy mindenkinek bejön:D
2010. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, csak az egyik fiú barátom körül 'legyeskedik' folyton az egyik osztálytársam és a fiú nem veszi eszre. (Nem féltékeny vagyk, csak nem értem a gondolkodásmódját)
2010. dec. 16. 18:15
 6/11 szamóca. ***** válasza:

szerintem nem, bár én lány vagyok...

de volt egy barátnőm, aki megszállottan szervezkedett egy pasi után, és kb három hónapig mindig összehozott valami szerencsés véletlent hogy összetalálkozzanak. Szerintem borzalmasan átlátszó volt:D de a srácnak nem esett le :D

2010. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

xD

Ha egy lány állandóan engem keresne, na akkor kivételesen leesne, hogy akarhat valamit:)

Ha nem reagálok rá, csak közömbösen vagy barátként, az azért van, mert vagy félénk vagyok vagy pedig nem akarok semmit a lánytól.

2010. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha akar egymástól valamit két ember, abból lesz is valami, csak tenni kell érte!!

Ha mindig összefutnék egy lánnyal a büfénél, aki tetszik, akkor lehet meghívnám pl. egy italra, ha nem vagyok félénk és szeretném, hogy legyen valami....

Olyan nincs, hogy valakinek tetszik valaki, koslatnak utána, küldik a jeleket és nem lesz belőle semmi.

2010. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De mennyivel jobb, ha ráköszönsz, beszélgettek, mint ha csak nézed, bámulod...Olyankor is az a helyzet, hogy lesz belőle valami, ha mindketten akarják.
2010. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jel a fontos...

Van olyan pasi, akinek elég csak szétnyiti és már ugrik:D

De van olyan, aki azt nem szereti:)

Szal szerintem össze kell barátkozni, aztán amikor jön a helyzet, lehet csókót kezdeményezni vagy szerelmet vallani, vagy randira hívni bármi.

2010. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!