Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Összejönnétek egy olyan pasival, aki olyan csendes féle? És nagyon titokzatos?

Figyelt kérdés

Szinte semmit sem tudtok róla, csak azt, hány éves, hogy hívják, hol dolgozik ill. hova jár suliba.

Viszont ennek ellenére nagyon tetszik nektek, talán a szerelem halvány fátyla is feltűnt már a messzeségben, és már csók is volt.

Várnátok, míg felszabadultabb lesz, vagy keresnétek egy másik, beszédesebb csávót?


2010. dec. 16. 20:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Most közvélemény kutatást tartasz, vagy segítséget kérsz egy konkrét esettel kapcsolatban?
2010. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hááát, közvélemény kutatásnak színlelve segítséget kérek egy konkrét esettel kapcsolatban.
2010. dec. 16. 20:26
 3/28 anonim ***** válasza:
Vonzó lenne, de felelőtlenség bármibe is belemenni, amíg nem ismerem.
2010. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz róla semmit, akkor csak a külsejébe szerettél bele.
2010. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Csajoknak bejön a titokzatosság! Ez a biztonság duma,csak elvekben működik náluk,szóval hajrá!
2010. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Egy kis kaland? Nem esne jól kicsit tényleg felelőtlennek lenni?

Nem arra gondoltam, hogy rögtön szobára, stb.

2010. dec. 16. 20:28
 7/28 anonim ***** válasza:
12%
20:27 A nők eleve csak a férfiak külsejébe képesek beleszeretni, szal egyrészt ez nem meglepő, másrészt értelmetlen a kérdés :)
2010. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Na megint a szokásos kaland.. aztán evvel is avval is.. a kis kur*a
2010. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem nem nem... A "nem tudok róla semmit", azt nem úgy értettem. Szoktatok beszélni, de sosem beszél magáról. Elhülyültök, vicceskedtek, jól érzed magad vele, de lényegében nem tudsz róla semmit. Vágesz? :D
2010. dec. 16. 20:30
 10/28 A kérdező kommentje:

20:29

Szerintem Te hülyeségeket beszélsz, már elnézést a triviális megközelítés miatt, de ilyet kijelenteni, hogy csak külsőbe vagyunk képesek beleszeretni, nem kellene.

Vagy sokat csalódtál, vagy nem tudom, de ne általánosíts kérlek.

2010. dec. 16. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!