Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy igazán szerelmes férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazán szerelmes férfinak az ő barátnője a legszebb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
bocs, de az én barátnőm a legszebb:S
2010. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Hülyék vagytok! Az enyém a legszebb. A következő nem mond igazat!
2010. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Naná!

még a tiednél is szebb ,ha lesz valaha xD

2010. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
próbálkozom leírni, hogy nem ő a legszebb, de nemnagyon megy, pedig objektiven biztos nem, de nekem akkor is ő az :)
2010. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sasna ***** válasza:
73%
igen, ha tenyleg szerelmes.. legalabbis én akkor nem ábrándozok másokrol.. habár en lany vok..
2010. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem volt régen egy bnőm aki kifejezetten nem volt szép (magyarul csúnya, de én soha nem mondtam ilyet róla, úgy fogalmaztam ha valakivel beszéltem róla hogy "tudom, hogy nem szép, de ..), de nem is zavart. Nem emiatt szerettem, pedig 15 éves voltam még csak, abban a korban meg "ciki" ha az ember összejön egy csúnya lánnyal, de ez engem nem érdekelt.
2010. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dawed válasza:
96%

Igazából ez csak fejben dől el, nem külsőségektől függ. Ha tényleg szerelmes wagy belé akkor Őt tartod a legszebbnek. Az pedig normális, ha másokat is szépnek tartassz / mások is "tetszenek", a lényeg, hogy Ő a legszebb számodra. Így gondolom én.

15/F :)

2010. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2010. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Nem.

24/F


mert amikor egy férfi nagy melleket lát feléled az ösztön.

Az hogy azért akarja megizélni meg azért akar tőle gyereket mert a nagy mellben sejtése szerint több tej van, tehát a gyerek nem fog éhenhalni:D

Tehát a válasz a kérdésre: nem.

2010. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző lol.

Szerintem ezt nem ide akartad írniXD

Itt most arról volt szó hogy egy férfi belezúg egy nőbe az automatikusan szépnek látja.Nem azt mondom hogy az a nő neki az egyetlen szép teremtmény a világon(a nőknek sem a férfi,háh ezt kapd kiXDCsak ők nem mondják ki általában mert nem akarnak köcsögök lenni szegény fiúkkalXD)

Ezt nem fogja az előző érteni.

Egy férfi számára az Édesanyja és Szerelme a Szép.

A dögös nő neki örökre csak Dögös marad.

Amíg valaki számára ő is Szépséges nem lesz.

2011. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!