Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Basszus ezt most nemértem. :...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basszus ezt most nemértem. : | most mivan?

Figyelt kérdés
azvan h egy srác már 4 honapja tetszik és most téliszünetvan és azt mondta h szünet után lehet járni velem...most mit higyjek?? : O
2010. dec. 18. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a határidő naplójában akkor ér ráXD Valamiért nem tud még, lehet van egy lány aki neki tetszik és még nem biztos?
2010. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert ezek a tizenéves, iskolás fiúk manapság rohadt elfoglaltak ám.

Egyébként lehet, hogy át akarja gondolni, de van esélyed, csak várd ki, ha nagyon kell neked.

2010. dec. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Мirkó ***** válasza:

Lehet h van neki még más is a képben...

Egyébként nemtom, elég kevés az infó

2010. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szünetben még kardélre akar hányni néhány tyúkot, szóval nem akar "hivatalosan" járni veled.
2010. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :D amúgy az egész sztroi ugyvan h uj gyerek a suliban és ugye szept.okt.nov.dec->gondolom ezt levettétek és hogy tetszik és írtam neki levelet először szhéttépte a haverja mert a haverja szerelmes belém (-.-") és utána irtma még egyet ésd azt elolvasta és nem aza nyáladzós szöveg mert azér ennyire nemvagyok gyerekes és neten is irtam neki és csak az igazságot .!
2010. dec. 18. 11:53
 6/6 anonim ***** válasza:
ha téli szünet előtt jöttök össze akkor ajándékot kell vennie neked meg hasonlók így viszont ezt megússza :D
2010. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!