Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Basszus megcsaltam a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basszus megcsaltam a barátom. Hogy hozzam helyre? Légyszi!

Figyelt kérdés
Egy hétig voltunk lennt a balcsin nyaralni.A barátom a barátnőm meg az ő barátja.(A barátnőm pasija nagyon helyes)(külön házba voltunk)Nagyon imádom a barátom,de megbízhatatlan és idegesítő mert mikor együtt vagyunk pl: balatonon is sokszor éreztette velem hogy más csaj mennyivel szebb(persze ezt nem mondta így ki).Aztán látta rajtam hogy rosszul esik és akkor mindig "jajj csak vicceltem"....Nekem fontos a párkapcsolatba a szex és elég nagy igényeim vannak,de csak akkor szexelünk amikor ő mondja.(Aznap mikor megcsaltam pont veszekedtünk....miatta)Tökre ég a pofám meg minden mert aznap este átkeveredett a barátnőm pasija hozzánk és hát nagyon helyes én pedig teljesen ki voltam éhezve már nem csak szexuálisan és hát..kavartunk.Vagyis lefeküdtem vele.Nagyon nagyon nagyon megbántam éstudom pofátlanság volt a barátnőm miatt is de valahogy nem tudtam kontrolállálni magam.Most nagyon félek hogy mivan ha a barátom vagy a barátnőm fülébe jut,nem szeretném egyiket se elveszíteni.Szerinetek mit csináljak várjak míg mástól tudják meg/vagy sose tudják meg vagy inkább mondjam el?Hogy adjam be nekik?Mit csináljak?
2011. júl. 12. 18:52
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki, nehogy már ő kimaradjon a jóból, ha te is félrekefélhetsz.
2011. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem köpd le a tükröt!
2011. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
56%

Pff... gratulálok! Tipikus nő... :/


Hogy hozd helyre? Mondd el szépen neki, amit tettél - legalább legyen benned annyi gerinc, hogy ezek után nem teszel úgy, mintha mi sem történt volna: prüntyőkém, szeretlek, stb stb... hanem elmondod neki az IGAZAT.


Ja, és összehozhatod kiengesztelésül barátnőddel egy menetre. Díjazni fogják az ötletet.



22/F

2011. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
82%
gondolkodni kellett volna nem sajnáltatni és önigazoltatnia tetteidet. Történt ami történt, ássátok el jó mélyrea "helyes pasijával" a dolgot, bár szerintemúgyse lesztek együtt örökre a paliddal, amiket írtál. Hány éves vagy am?
2011. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
64%

18:57


az édes anyukád a tipikus. már bocsi :)

2011. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
68%
Ha nincs időgéped, akkor vállald a következményeket... Nehogymár még te legyél felháborodva, mert más nőkkel ugrat... szerintem te se akkor vetted észre, hogy helyes a másik srác, amikor már rajtad feküdt.
2011. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
18.De én komolyan nagyon megbántam...és most eléggé félek hogy mi lesz a következménye:/
2011. júl. 12. 18:59
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
amúgy hol volt a pasid, amíg ti a bnőd pasijával du.gtatok? nem féltél, hogy hirtelen rátok nyit? vagy lehet, hogy a pasid is átlátogatott a bnődhöz egy menet erejéig?;)
2011. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
aludt.De félek mert ha elmondom akkor tönkre megy minden...mindkettőjükkel.A pasi talán nem lesz olyan hülye hogy tovább mondja valakinek hogy megcsalta a barátnőjét.
2011. júl. 12. 19:05
 10/55 anonim ***** válasza:
23%
tényleg, hol volt barid, meg a barátnőd? A fiú hogyan viszonyul a dologhoz, mármint hogy ő meg a barátnőjét csalta meg? Nem értem, d*gtál egy jót vele is tetszett is, na és? fiatal vagy azt csinálsz amit akarsz. 18évesen ne hogy már lekösd magad. A saját életeddel és doglaiddal foglalkozz, neked mi a jó és a hasznos.
2011. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!