Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gond a drog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond a drog?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek gondot okoz-e egy kapcsolatban, ha valaki drogozik. Csak az egyik ember. Légyszi olyan írjon, aki már próbálta.
2010. dec. 18. 20:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
70%
Igen, egy kacspolatban kifejezetten gondot jelenthet, ha valaki heroinfüggő...
2010. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
61%
Ha a másikat zavarja akkor igen, gond.
2010. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
65%

attól függ mit , meg mennyit ... de amúgy , ha hosszú távú kapcsolatot szeretnél , akkor mindenféleképpen szoktasd le róla , vagy szokj le róla !

nekem a Zöldközi henger miatt ment szét két kapcsolatom is ... :(

2010. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
76%
A drog rossz. Ne drogozzatok. Értem?
2010. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
pedig jó nő... :(
2010. dec. 18. 20:45
 6/35 szamóca. ***** válasza:

szeritnem viszont személytől és drogtípustól függ.

Exemet például szimplán a fű csapta szét anynira, hogy rá sem lehetett ismerni, borzalmas lett. de nem mindenkiből hoz ki ilyesmit...

mondjuk ha téged zavar akkor mindenképpen gondot okoz, mert konfliktus lesz belőle ígyis úgyis. én alapvetően nem ítélem el, csak ha valaki hülye lesz tőle.

aki nem bírja, ne cisnálja alapon...

2010. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Mit használ?
2010. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha te drogozol: Felelőtlenség más embert is bajba sodorni, 50 év múlva, már ha megéled, vissza tudsz majd gondolni rá, hogy nem csak a saját életedet tetted tönkre?


Ha ő drogozik: Ne hagyd, hogy megfertőzzön, az én pasim azt akarta, hogy én is drogozzak, de lekoptattam, akármilyen jó is volt az ágyban, miatta nem fogom elcseszni az életemet!

2010. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
37%

Először is: A cigaretta, a kávé, a kábítószer és az alkohol is drog. Ezek közül csak az alkoholizmus és a kábítószerhasználat zavar. Viszont a kábítószerhasználatot a fűre is értem, nekem nem kell olyan, aki füvezik, olyan se, aki próbálgatja.

Viszont ha néha sörözik vagy borozik esetleg mást iszik az nem zavar.

2010. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy gond.

A kábítószer csupa vitamin, ásványisó, nyomelem. Nélkülözhetetlen a boldogsághoz, szükséges a szervezetnek.

Van társadalmi haszna is. Szerencsésen kiírtják magukat vele azok a degeneráltak, akik ezzel élnek. Nekik nem lesznek utódaik, ezért ez a természetes kiválsztódás egy formája.

Aki kicsinek találja máját, túl erősnek a veséit, nagynak érzi az agyát, annak sürgősen szednie kellene valami cuccot.

Szerintem.

2010. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!