Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gond a drog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond a drog?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek gondot okoz-e egy kapcsolatban, ha valaki drogozik. Csak az egyik ember. Légyszi olyan írjon, aki már próbálta.
2010. dec. 18. 20:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
55%

Egyetértek Helmet válaszával, csak azok kábszereznek, akik degeneráltak vagy menőzni akarnak, nem valami IQ-fighterek! Észre sem veszik, hogy elcseszik az életüket.


19/L

2010. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ mit és mennyit. Én is megnyalom egyszer-kétszer a sót, viszont ez semmilyen hatással nincs az életemre.
2010. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Hát lehet az alkohol drog, de

1. nem vagyok függő

2. Volt már, hogy segített, hogy ne legyek szellemi nyomorék - egyszeri esetek természetesen

2010. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

elsősorban az alkoholra és a fűre gondolok


és amint említettem: olyan, aki próbálta (főleg a másodikra értve)

2010. dec. 18. 21:21
 15/35 anonim ***** válasza:

Nekem több okom is lehetett volna, hogy droghoz nyúljak, de elég erős voltam hozzá, hogy ne tegyem. Nem mindenki ilyen erős, vagy nem volt elég nagy a probléma, nem tudom.

Nem mindegy, hogy milyen drog, és hogy milyen személyiség használja.

Ugyanakkor az is igaz, hogy az életével játszik lutrit az, aki keményebb szerhez nyúl, mert ellenőrizhetetlen a pontos összetétele, és a töménysége.

Ezenfelül ha a szervezet nem tolerálja, akkor akaár rögtön bele is halhatsz, mint ahogyan ez nemegyszer meg is történik, csak nem minden esetben lehet bebizonyítani, hogy ez az oka, mert nem rendelik el a boncolást.

2010. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
56%

Ember, értsd már meg, hogy egy csaj miatt nem éri meg tönkre tenned az életedet! EGYSZERI HASZNÁLATBA IS BELEHALHATSZ, HA ROSSZUL REAGÁL RÁ A SZERVEZETED, ÉS EZ NEM RITKA, SOHASEM TUDHATOD!


20/L

2010. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
És jegyezd meg, amit mondok: Normális nőnek nem kell kábítószeres férfi. Olyan sem, aki kipróbálta.
2010. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Na, lehet, hogy most jó móka beszívni meg minden, de néhány év múlva a most kábszeres csajod azt akarja majd tőled, hogy te keresd meg a pénzt a betevőre és ne egy istálóban rohadjatok, hanem legyen egy szép lakásotok. Ezt hogy fogod neki biztosítani drogosan?
2010. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam a drogot, elég sok félét, és ki is jöttem belőle, bár nem volt egy sétagalopp. Aki ezért elítél, tegye nyugodtan. Mindenki a saját életével játszik, ő dönti el, mi a jó neki. Rengetegen füveznek, speedeznek ma divatból, megkóstolják a szines bogyókat alkohollal, vagy bezabálnak valami jó kis hallucinogén gombát. A magukat "tisztának" vallók nagy százaléka kóstolt már drogot, divatból, hülyeségből, akármilyen okból. Kevesen lesznek igazi drogosok, alkoholisták annál többen.


Ha gondként merül fel, hogy rosszul viseled a kedves füvezését, piálását, hagyd a fenébe. Van amikor megtalálja a zsák a foltját, de neked nem muszáj belemenned hülyeségekbe, se világmegváltót játszani. Ha komolyan rákattant akedvesed valami cuccra, te ugyse fogok tudni kihozni belőle, ez 100 %...

2010. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Elrettentő a statisztika, hogy Angliában, ahol a "liberális" droghasználat már a 1960.-as évek óta teret nyert, és azóta mindíg is könnyebb volt ezekhez a szerekhez hozzájutni, felnőtt , és lassan elérte az idős kort egy generáció.

Az a tapasztalat, hogy ebben a generációban megközelítőleg négyszer több azoknak az aránya, akik időskori elbutulással, Alzheimer kórral, agyi rendellenességekker küzdenek. Ez az drogok hosszútávú hatása, amivel tizen, huszon éves korukban nem számoltak.

Azért érdemes belegondolni abba, hogy eljöhet az ideje, amikor szeretne a szerhasználó is majd nyugodt, megállapodott életet élni, de esetleg nem tud majd.

Esetleg 40, 50, 60 éves korában már nem fogja megismerni a szerelmét, a szüleit, a gyerekeit.

Megéri ez???

2010. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!