Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemel?

Figyelt kérdés

na lássuk a dolgokat...

1. (múlt év) karácsonykor felhívom, beleordítja a telefonba, hogy takarodjak a gennyes p*csába...

2. születésnapi ajándékomat a kukába dobja...

3. kimentem egy kínos helyzetből, azt mondja, mi a k*rva anyámért avatkozok bele a dolgokba...

4. megdícsérem az egyik ruháját, erre azt mondja: a te fajtádtól nem kell...

5. és jön a legpikánsabb: elmegyek hozzájuk, hogy egy kínos ügyből kimentsem, hogy megmentsem a becsületét, rámhívja a rendőröket és feljelent zaklatásért...


tudni kell: én ezt a cafkát szerettem tiszta szívemből. nem zaklattam, nem ártottam neki, mindig jót akartam és okoztam számára. lenyeltem a bunkóságait, a flegmaságát, a néha-néha primitív stílusát, a gonoszkodását, a felsőbbrendűségi/hercegnői egodöngetését, na szóval, igencsak rusnya papucsként viselkedtem néha-néha. erre ezt kapom. mit érdemelne, őszintén?


2010. dec. 18. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Figy, szólj már a csajnak, hogy írjon ide vagy add már meg a mail címét, ok?
2010. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szóval ha jól értem, ő keresett téged, ennek ellenére, te ha segítettél, vagy kedveskedtél neki, akkor ezeket kaptad?
2010. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha ujra hív hogy mosd ki a sz@rból akkor vigyél embereket és röhögjetek rajta eggyüt aztán hagyjátok a pics*ba.Esetleg segits azoknak akik b@sztatják.
2010. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

hát... általában én kerestem, de sokszor keresett ő is. mondok egy szitut.

felkeres.

mondja, miújság, hogy vagyok, rég beszéltünk, stb...

elkezdek mesélni, minden oké.

aztán mond valamit, és reagálok rá (semlegesen).

szünet.

elkezd káromkodni, meg hisztizni, aztán eltűnik.

úgy érzem, pszichológiai eset.

2010. dec. 18. 23:18
 15/18 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg annak tűnik...:S nem normális. már bocsi
2010. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
na de látod mi lett a vége, most fel vagyok jelentve... közben meg... a végén én kerülök diliházba emiatt.
2010. dec. 18. 23:24
 17/18 anonim ***** válasza:
az emberek enyire nem támadnak alapjáraton...ott már valamit tenned kellet...gondolkozz csak..
2010. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha beteg, akkor őt fogják bezárni, hidd el. De te felejtsd el őt.
2010. dec. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!