Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érdemel egy nő a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemel egy nő a kapcsolatban? Mert én már nem tudom

Figyelt kérdés
Mindent megadtam a páromnak, mindent. Elviseltem a ridegségét, a tapintatlanságát, az utálatosságát. Lassan már mindenben visszautasít, még a szexben is, arra hivatkozva, hogy nem jó olyan sűrűn szeretkezni. Azt hiszem méltán nevezhetem magam pancsernek, buta libának, meg a többi. Azt se kértem, hogy fizessen nekem valamit, egy italt, semmit. Már azt se tudom, hogy mit érdemlek, hogy egy nőnek mit lehet, mit szabad kapnia egy kapcsolatban. Ti tudjátok?
2011. okt. 7. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el. Nem érdemel meg.
2011. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nem akarok senkit senki ellen hangolni de a választ te is nagyon jól tudod...
2011. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod azt te nagyon jól, hogy nem ezt érdemled. Ne szenvedj tovább ilyen pasi mellett!
2011. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Nektek kellenek az ilyen senkik!


NŐből vagy és ezért vonzódsz az erős, goromba fickókhoz.


Tudom, mert én fiúként nagyon kedves, törődő, odabújós vagyok és bizony nem kellek a lányoknak ennek ellenére sem.


Gondoltam, hogy én is próbálok egy ilyen állattá válni, de nem megy sajnos. :/

2011. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt is mérlegeld, téged ki érdemel meg, megér-e a kapcsolat annyi fáradságot, amennyit belefektetsz.
2011. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem érdemel tőlem semmit. De nem értem miért hazudik, miért teszi ezt? Nem lenne egyszerűbb, ha kimondaná? Mi a baj bennem? Miért nem kellek neki? Mi rosszat tettem? A szexet sem kívánja. Sérti a női büszkeségem, sérti a női mivoltom, sérti az egóm, és elhanyagol. Hiába mondom, hogy egy kis gyengédségre vágyom, semmi. Miért? Ezt nem értem. Mi a bűnöm, hogy ezt érdemlem? Utálok siránkozni, de szakadt a cérna, és válaszokat akarok ezekre a kérdésekre. Mint nő értéktelennek érzem magam.
2011. okt. 7. 22:37
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy gyáva szakítani, és inkább tőled provokálja ki ezt a döntést.
2011. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ugyanazt mint a férfi.
2011. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Lehet, nem tudom már. Kérdeztem, hogy akar-e szakítani, kérdeztem, hogy velem akar maradni. Igennel felelt. Mot akkor hogy van?
2011. okt. 7. 23:19
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,

a fiúkkal folyton el kell hitetni, hogy nem kellenek neked, akkor mennek majd utánad mint egy pincsi kutya.

Ha ráadod, hogy imádod őt, és csak vele akarsz lenni, akkor pontosan az lesz belőle amit leírtál. Ha nem akar veled szakítani, de te szakítasz vele, akkor vissza fogja sírni magát. Folyton kockáztatni kell, különben bedöglik a kapcsolat.


23/L

2011. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!