Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van neki ennyi önbizalma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van neki ennyi önbizalma?

Figyelt kérdés

Van egy "barátnőm" (14 éves), nagyon csúnya szegény.

17-18 éves fiúkat bejelöl facebookon, myvipen, ír nekik levelet stb. Ezzel nem is lenne gond, de olyanoknak ír akik k.rva jól néznek ki. És, ha beszél valakivel msn-en, arra már azt mondja, hogy járnak.

Nekem is tetszik egy fiú, de nem merem így bejelölni, pedig egy suliba járunk és minden nap találkozok vele.

Ja és több ember szerint szép vagyok.


Miért van a csúnya lányoknak ekkora önbizalma?


15L


2010. dec. 19. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem önbizalom kérdése, hanem gátlásosság és gátlástalanság kérdése...
2010. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Mert nincs büszkeségük és úgyérzik nincs mit vesztenük,tehát,amit te kockáztatásnak fogsz föl,az neki semmi!:D
2010. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bryannn válasza:
100%
Nem minden csúnya lánynak van nagy önbizalma, egyáltalán milyen alapon általánosítasz?
2010. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van a csúnya lányoknak ekkora önbizalma?"


Azért ez nem általános.


A legjobban úgy tudnám megfogalmazni: elhiszi.

Mikor belenéz a tükörbe, ő nem azt látja, hogy csúnya, hanem valami sokkal jobbat, külsőre és belsőre is. Tehát elhiszi magáról.


De azért vagy te a barátnője, hogy elbeszélgess vele őszintén. Ha nem vagy ilyen bátor, akkor fordítsd az ellenségeihez. Ők majd észhez térítik.


De amúgy olyan fiatalok vagytok. Lehet majd pár év múlva a barátnőd is majd jót röhög azokon, amiket művel(t).

2010. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, pont hogy tudja, érzi magáról, hogy csűnya, így nincs mit vesztenie. Ő szabad. De nem valószínű, hogy boldog is, mert nyilván vágyik valamire, amit nem kap meg.

Szerintem tanulhatnál tőle. Még az önbizalmat is sajnálod tőle talán, nem elég, hogy csú

nya, te pedig szép vagy?

2010. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha valaki nem szép, az forduljon magába, szomorkodjon emiatt, és teljesen gubózzon be? Ha valaki nem szép az már ne is keresse a boldogságot? Bocs, de szerintem a mai világban inkább örülni kéne annak, hogy valakinek van önbizalma, nem depressziós, és nem csak a hibákat látja magában. Nem a barátnőd tehet arról, hogy te nem mersz kezdeményezi annál a fiúnál, annak ellenére, hogy állítólag szép vagy. Amit meg csinál, gyerekes, de ezt majd kinövi. Elvégre szinte még gyerek.


19/L

2010. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy boldog.

Már megmondtam neki, hogy mi lenne, hogy ha nem az ilyen fiúknak írogatna.

Mutattam neki párat, aki nem volt ronda, de őt csak a szépfiúk érdeklik.

2010. dec. 19. 12:29
 8/9 anonim ***** válasza:
örülsz neki, hogy boldog?:D
2010. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem merem bejelölni... inkább akaszd fel magad ha tényleg ez az első gondolatod...
2010. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!