Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem megyek szilveszter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem megyek szilveszterezni sehova?

Figyelt kérdés
15L
2010. dec. 19. 16:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam még sehol szilveszterkor, sajnos nincs kivel. Így inkább otthon TV-zek.

20/F

2010. dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
utolsó én is azt fogom
2010. dec. 19. 18:17
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem az. Ugyanolyan elcseszett nap, mint az összes többi. Semmivel sem különb a többinél, csak annyi, hogy másnap már 2011-et fognak mutatni a naptárak. És akkor mi van? Úgyhogy idén is marad az egész napos zabálás és TV-zés.


23/f

2010. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én se szoktam elmenni sehova. de nagyon az év többi szakában sem

18/F

2010. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"én se szoktam elmenni sehova. de nagyon az év többi szakában sem"


Én se, de az annak köszönhető, hogy nincsenek barátaim és már így 20 évesen nem tudom hogy lehetne ezen változtatni.

2010. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Micsoda pozitív gondolkodású emberek vannak itt, nem csoda hogy nincsenek barátaitok...
2010. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!