Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az a lyuk amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az a lyuk amit nagyujj és mutatóujjal formáznak és neked mutatják, egyáltalán miért mutatják ezt?

Figyelt kérdés

Annyit tudok kb., hogy nem szabad belenézni...

Már rég nem vagyok tini, de a korosztályomban is ezt csinálják.


2010. dec. 19. 16:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6%

Na most megsúgom,hogy ez a felnőttek világában terjedt el..a gyerekek a felnőttektől vették mielőtt ok nélkül rágalmazol "kedves" kérdező:)

a férfiak általában ezzel mutatják ki,ha egy nőnek mutatják,hogy tetszik nekik..

rég nem vagy tini?!

Ha már NEM vagy TINI..talán el kéne gondolkoznod miket írsz le..

2010. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Ez azon óvodás kispoecsueek jó szórakozása, akiknek elmegyógyintézet a jelük.
2010. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ma 13:22 Én nem így vettem észre...fiatalabbaknál (14-15) láttam ezt a mozdulatot eleinte, de most már "felnőtt" férfiak is használják. És akkor sem tartom normális embernek azt, akinek ez szórakozás, hogy ezt mutogatja. Odafigyelek rá miket írok, nem véletelenül írtam amit írtam, nem kell "vicceseket" (már akinek ez vicces volt) beírogatni, és nem kell dilisnek nézni, mert egy ilyen egyesek szerint "alapvető" kézjelet nem ismerek...egyébként is ahány válasz annyi variáció a jelentésére...

Nemtomival egyetértek.

2010. dec. 21. 15:03
 14/15 anonim válasza:
86%
Ez egy jó kis játék :D az a lényege, hogy mutatják neked, te belenézel, és a válladat lesöprik, és ha nem köszönik meg, akkor adhatsz neki mégegyet :D ha azt sem köszöni meg, még 1-et, és így tovább, és így tovább :D ha nem söpröd le a vállát mielőtt odaütnél, akkor nem kell megköszönnie. de ha te belenézel, és kilyukasztod, akkor tiéd a pont, és te üthetsz neki oda egyet a vállára. de ha lyukasztás közben összeszorítja a kört, és bentmarad az ujjad, akkor ő ad neked :D amúgy látszik hogy nő vagy, nem értheted ezt :D egyszerűen jó érzés, ha a másiknak odaverhetünk büntetlenül xD
2013. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én 15 vagyok , és egy ideje mar az en kortarsaim is ezzel szorakoznak. Mostanáig nem tudtam mit jelent, nem is foglalkoztam vele és szerintem nincs is ezzel semmi gond.
2018. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!