Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ami ott van egy fekete lyuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ami ott van egy fekete lyuk, ami havonta vérzik, na ez vérzéskor fáj?

Figyelt kérdés
milyen érzés?
2011. aug. 31. 08:39
 1/9 MákosLajos ***** válasza:
100%
ami hol van és milyen fekete lyuk? :D
2011. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
változó. több ismerősöm, levakarja a falat, annyira, valaki meg sem érzi. nekem sem fáj szerencsére. előtte annyi, hogy fájnak a melleim, fejem, ennyi. de nagyon sokaknak iszonyatosan görcsöl az alhasa, gyógyszert szed. amúgy a fájdalmon kívül nem igazán lehet semmit érezni, max, ha átázik az illető, de ha 2-3 óránként (ill. erősség, igény szerint) cserél tampont vagy betétet, akkor semmi más.
2011. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

-hüvelynek hívják

-havonta vérzik azaz menstruálsz

-és alhasi görcs lehetséges de "ott" nem érzel semmit..

2011. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
fekete lyuk? az esetleg a s.gged lehet az meg nem vérzik, vagy ha mégis.. akkor jó nagy s.arban vagy
2011. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
A fekete lyuk a világűrben van és nem vérzik, csak mindent magába szippant. Amire te gondolsz az nem fekete és hüvelynek hívják. Menstruációkor az alhas szokott fájni.
2011. aug. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem fáj.

És neked nem hülye érzés, hogy lóg valami a lábad közt? Milyen, amikor becsípi a slicc? :D

2011. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlen csak az alhas görcsöl, nekem a hüvelyizmaim is begörcsölnek néha közben és irritált lesz az egész, rendkívül kellemetlen érzés, még az alhasi fájdalom is jobb nála...
2011. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, a hüvelyizmom nekem is be szokott görcsölni, de csak ha állnom kell, az borzasztó érzés.
2011. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, az alhas görcsölhet, nekem néha a derekamra és a lábamra is átterjed, de a lyuk nem.
2011. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!