Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki sokat beszél a tengeri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sokat beszél a tengeri kajákról az meleg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Aha.
2010. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet kérdez az egy barom?
2010. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Már miért lenne meleg?
2010. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 blex ***** válasza:

ezt úgy kérdezed, mintha nem tudtad volna, hogy csak a melegek esznek kagylót, rákot meg tintahalat...

aki homárról beszél, az homár, ez alap...

2010. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kamuuu ***** válasza:
100%
Aki ezt megkérdezi az a meleg.:)
2010. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hat van egy csavo csak latasbo ismerem mar alapbol ilyen fura egyénnek néztem ,nyaldossa a szája szélét hosszú haj,de még nem sejtettem volna hogy meleg stb. es egyszer összefuttam vele a postára menet közölte velem hogy ő is oda jön mondom ok ...es akk emlitettem neki hogy fuu de megennék valamit és akkor nagy érzésekkel mondta hogy fuu ő is megenne most egy jo szardiniát meg hogy neme megyek el vele egy pöpec kis étterembe....de ez csak az en esetem most pl nézzük a kék osztriga bárt a rendőr akadémiabol ? vagy hogy a melegeket homárnak is csufoljak...szerintetek véletlen ? na és amikor a Félelem és reszketés Vegasban egyik jelenetében a zsaru aszondja Raoul Dukenak hogy egy ilyen szép fiatalembernek megkell kóstolnia a rákot és a végén azzal jön hogy kaphatnék tőled egy puszit ? olyan egyedül vagyok .... --- szerintetek véletlen ? :D
2010. dec. 21. 15:04
 7/13 anonim ***** válasza:

B...meg, szerinted miért hívják a melegeket homárnak??

Gondolom nem tudod...

Valóban nem véletlenek, de köze nincs a melegségnek ahhoz, amit kérdeztél.

2010. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
aha,meg aki a tévé hülyeségeiből ítél meg másokat az is.
2010. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a kérdező neme?
2010. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
alap aki a salátákrol az meg bisex
2010. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!