Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy közismert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy közismert, híres ember. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 20:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is megesett. Halálosan szerelmes lettem egy híres külföldi énekesbe (Billy Idol), mindent begyűjtöttem róla. Végre eljött Pestre, vártam nagy izgalommal a napot. kaptam tőle autogramot és mivel az első sorban álltam, megfogta a kezem.

Onnantól elmúlt ez a plátói dolog, azóta sokkal kevesebbet hallgatom és már a nagy "szerelem" is elmúlt. Persze attól még szeretem hallgatni, de hogy már van közös élmény, így nem is vágyom többre. Lehet az lesz a legjobb ha találkozol vele élőben.

2010. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy közös fotó kellene valakivel....

Ilyet sem csináltam még soha :D

2010. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Átkapcsolnék másik csatornára -.-
2010. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen kedvesen válaszoltok/válaszoltatok! (Megmondom őszintén, először azt hittem, hogy hü*yének fogtok nézni...., de köszönöm, hogy nem!)


Akiről szó van: egy magyar színész, de - ha nem haragszotok - inkább nem írnám le a nevét. (Különben 31 éves, tehát jóval idősebb nálam.)

2010. dec. 22. 17:26
 15/16 A kérdező kommentje:
(Elnézést a buta kérdésért, de miért tették át a moderátorok ebbe a témakörbe?)
2010. dec. 22. 17:27
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Na persze, egy hétköznapi ember már lóf@sz, minden ribinek és kispoecsue janinak csak híres-pénzes pasi/csajszi kell, aki felcsinálja őket/kit felcsinálnak, majd fiatal felnőtt korukban otthagyja őket az x gyerekkel, és akkor már minden jött-ment csöves jó lesz. Beteg és velejéig elkorcsosult ez a mai társadalom, főleg a fiatalabb korosztály.
2010. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!