Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Törvényszerű az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényszerű az, hogy egy férfi megcsalja a barátnőjét/feleségét?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék pl arra, hogy ha valaki tartós, boldog párkapcsolatban él, és egy kívánatos nő felajánlkozik, vajon hány férfi menne el vele szexelni?
2009. jún. 20. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a törvényszerű alatt normálisat értesz, vagy gyakorit? gyakorinak gyakori, de kicsit sem normális.
2009. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi megcsalja a párját akkor már nem szereti, nem tiszteli, ha ilyet képes tenni. És igen elég sok ilyen pasi van, sajnos. Az ilyeneket kéne úgy kirúgni h lábuk se érje a földet.
2009. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Végülis azért kérdezem, mert van párom, akiről egyáltalán nem feltételezném, hogy megcsal. Mégis, sokan mondják, hogy ááá, a férfiak mind olyanok, hogy még ha nem is gondolnám, biztos "félreb..szik". Egyszólván "törvényszerű". Bár én ezt nem gondolom így. Csak kíváncsi vagyok mások véleményére!
2009. jún. 20. 14:20
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

annyira nem értek egyet ezzel "nem tisztel,nem szeret" ugyanmár.milióegyszáz oka lehet annak h az egyik fél miért esik bele ebbe a hibába.nők férfiak egyaránt.én pl tisztelem és szeretem a barátomat.voltak konfliktusok,veszekedések,nem is kevés.probáltam vele beszélni,megoldani a problémát.ő figyelmen kivűl hagyta...a másik pedig az,hogy kezdte elhanyagolni magát.attól,hogy szeretem még nem kell fittyet hányni a megjelenésre.nah de nem is ez a lényeg.IGEN pettingeltem egy másik fiúval.lehett volna több is de megálltam!mert észbe kaptam.ha még későn is.

ezzel csak azt akarom mondani nem biztos h mindig a pasi a ahibás.egy nőnek is kell a szenvedélly a lángolás,a külcsín,hát még a egy férfinak!!

2009. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nem tőrvényszerű, de a lányok nem tudják megérteni soha, hogy mi játszódik le egy fiú fejében amikor meglát egy meztelen lányt. Most nem akarom védeni a férfiakat, én se csaltam meg soha a barátnőm, de sok férfinek eszébe se jut az, hogy más lánnyal elmenjen, de mikor ott az alkalom sok férfi elfelejt mindent és "bűnbe esik". Másnap persze még a jó Istent is átkozza, hogy mért tette meg de sajna már túl késő.

Amelyik fiú leszól ezért az egészért amiket ide leírtam, az még nem tudja, h milyen egy adandó alkalom. Olyan mint amikor megcsókolunk egy olyan ronda lány akitől mindenki irtózik, mi sem gondoltuk soha, h ilyesmi történhet, mégis megtörténik az egész. Ez szimplán azért van, mert egy férfi inkább hallgat a farkára, mint az eszére.

Szal lányok nem azt kell csinálni, hogy nem engeditek el a párotokat a haverokkal bulizni, csak szimplán ügyeljetek arra, h egy lány se ne kerüljön túl közel hozzá.

2009. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Há már hogy lenne törvényszerű?
2009. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

körülbelül annyira törvényszerű, mint ez:


Törvényszerű az, hogy egy nő megcsalja a barátját/férjét?

2009. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Törvényszerü e ?

Szerelem törvényében nem :P

Ha szeretsz valakit, akkor minek csalnád meg ?

Igen sajnos sokszor van hogy a férfiak igényeit egy nö nem tudja kielégiteni ezért mennem másokhoz is de ez mekkora szemétség?!Ha nem szereted mond meg neki és hagyd ott de ne dugj félre csak azért mert neked ugy esik jol...Ez igy lenne tisztességes.Szerintem ha egy kivánatos nö felajánlkozik 10 férfiból ugy 3 mondana nemet..

2009. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Addig nem törvényszerű, amíg boldog párkapcsolatban él egy pár! De amikor már hiányzik valami a kapcsolatból (nem törődnek egymással eléggé, nincs bókolás, veszekedés van, elmúlik a láng), akkor már könnyen becsúszhat a megcsalás...
2009. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!