Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves megbízható lányt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves megbízható lányt már illik elengedni szilveszterezni? Ti mikor voltatok először?

Figyelt kérdés

semmi olyat nem csinálnék ami nem helyes.és a szüleim által szabott kritériumoknak is megfelelnék !! :D ha elkezdenék alkudozni velük akkor elengednének ? még nem tudok pontos helyet meg nem az hogy viszket a seggem csak mennem kelllllllllllll :D ezt meg lehet érteni szerintem.nem vagyok ilyen party kuuurva mint pár velem egy korú lány már.bár kicsit idősebbnek nézek ki magasságom..stb miatt...na szal igaz h mehetek ???!!! :D

békés válaszokat várok :D elvégre karácsony van :)


2010. dec. 22. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

tőlünk kérsz rá engedélyt ?XD nem kislányom XD maradsz a nem viszkető seggeden és nézed a tv-t XD


am miért ne mehetnél ?XD szilveszternek az a lényege h 3 napig a deriliumtól reszkess :D


19F

2010. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Abból ahogy írsz mégis csak úgy tünik, hogy viszket a segged.

Ha jól sejtem akkor meg úgyse tartanád be amit megigérnél anyukádnak :) Nem vagy te értelmesebb a korodbelieknél :)


Én nem engednélek el.

2010. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen szilvesztereztem először nem otthon, de akkor is az egyik barátnőméknél. Ketten voltunk, éjfélkor a szüleivel megnéztük a városban a tűzijátékot és ennyi volt a program. De a szüleim tudták, hogy bennem tényleg meg lehet bízni, és végülis végig szülői felügyelet alatt álltunk.
2010. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

igen is értelmes vagyok .és nem nem tőletek kérek engedélyt csupán kíváncsi vtam :D

de utálom ha okoskodnak emberek pf

2010. dec. 22. 15:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján egyértelmű, hogy nem vagy te még elég érett ahhoz, hogy 14! évesen elmenj bulizni. Meg egy ennyi idős gyereket nem engednék el bulizni, akármilyen érett" is, ha szilveszterről van szó ha nem. Ha meg utálod, hogy okoskodunk minek írsz ide?:) Mi csak a véleményünket írjuk le... Úgy gondolom te akartál választ kapni a kérdésedre.

16 éves voltam amikor először elmentem szilveszterezni, és nem, nem haltam bele, hogy előtte nem mentem...

2010. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Funktasztikus ***** válasza:
én 13 éves koromban lenn egy pincébenxDXD
2010. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14 évesen még eléggé fiatal vagy.Szerintem ha vársz 1-2 évet nem fogsz belehalni..A szüleid meg érhető módon aggódnak érted.
2010. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
természetesen aggódnak.de így közölték velem,hogy mivel lány vagyok nem fognak annyira engedni mint bátyjámat.egyébként szüleim elég fiatalok meg fiatalosak
2010. dec. 22. 17:37
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is 14 évesen szilvesztereztem először egy ilyen kisebb házibuliba! És ettől nem lettem rossz ember! :)

20/L

2010. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:)))
2010. dec. 22. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!