Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ember megváltozhat ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember megváltozhat ennyire?

Figyelt kérdés
Úgy értem képes-e valaki megváltozni lelkileg pl. csalódás, trauma miatt? Régebben "rossz", és csapodár ember volt, de megváltozott és a "jó útra tért"? Vagy kutyából nem lesz szalonna címen ne is reménykedjünk ilyenben...
2010. dec. 22. 19:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom, vannak dolgok, amiket nem lehet leírni, csak érezni:S
2010. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Egyébként még sem igaz, hogy olyan vagyok, amilyen akarok lenni, mert néha jobb nem olyannak lenni...
2010. dec. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én "jó kislány" voltam. Anyám meghalt és belecsöppentem az alkoholos mámorba. Aztán fél év után helyre lettem téve és azóta is élem az életem, tisztán, normálisan.

Persze sok ember nem tud megváltozni, nem hajlandó feladni a rossz szokásait.

2010. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én csak azt kérdezném meg, hogy legyen az ember "jó", ha tönkreteszik? Ha derékbatörik az életét? Én "jó" voltam, de ezek után csak a bosszú mozgat...
2010. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hogy törték derékba és ki???
2010. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Fúúú, hát ez hosszú. Rossz lánnyal szűrtem össze a levet. Apja nagykutya, kirúgatott egyetemről, ilyesmik. Magánnyomozót fogadott...
2010. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A bosszú akor sem old meg semmit, sajnos...

Nem kellene erre feladni az életed és azokat eldobni, akik számoddra fontosak voltak egy mocsok miatt.

2010. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem akarok én bosszút. De nem tudok élni, mert ez a beteg ember itt lohol a nyakamban a "csatlósaival". Az a hülye csaj meg még véletlen sem állítaná le az pját..
2010. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem lehet őket feljelenteni zaklatásért??

Miért nem beszél vele a lány??

2010. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért nem beszél vele a lány. Valószínűleg fél tőle. Mondom, beteg ember! Hát de hogy jelentsem fel zaklatásért? Mivel sosem face-to-face csinálja az ügyeit, hanem csatlósain keresztül, ezért nem nagyon lehet...
2010. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!