Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem mért mondják (? ).

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mért mondják (? ).

Figyelt kérdés
...hogy aki nyitott szemmel csókolózik abban nem szabad bízni......
2010. dec. 22. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem Rád és nem az érzésre figyel.
2010. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Röhejesek az ilyen megnyilvánulások, sok ilyet hallottam az ilyeneket érzelmi nyomorék, feltűnési viszketegséggel küzdő a szerelemből versenyzést csináló 10éves nyomorékok tesznek....
2010. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez baromság...
2010. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, inkább az nem bizik aki nyitva tartja.:)
2010. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amikor smárolásban (a nyelveset szeretem ha ehez vki fűzni akar vmit az tegye meg) megdöntöttem a rekordot másfél órás született... ebből 5 percet kábé nyitott szemmel hajtottam végre... tod miért? :D vicces! mert már olyaan unalmas volt egy óráig csukva tartani a szemem... majnem elaluttam, nem ovlt job dolgom és közben nézelőttem mindenfelé XD
2010. dec. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én szeretek csókolózás közben mélyen a barátom szemébe nézni. számomra a szemkontaktus az egyik legintimebb kapcsolat... és mivel teljesen megbízok benne, képes vagyok órákon át csak nézni őt és mosolyogni... és teljesen más érzés nyitott szemmel csókolózni, mint csukottal. ha be van csukva a szemem, akkor a saját reakcióimat figyelhetem meg inkább. a saját érzéseimet. ha meg nyitva van, akkor az övéit is látom. ennyi.
2010. dec. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ohh akkor meg vagyok nyugodva ,mert én is nyitott szemmel csókolózom ,mert én is szeretek a párom szemébe nézni....
2010. dec. 23. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!