Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent? Mert nem értem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent? Mert nem értem. És nagyon sokan mondják. :S

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokan írják egymásnak, hogy te nagyon ki vagy..de mégis szeretik egymást, mint haverokat. Ez nekem fura... Mit jelent ez ekkor? Mire céloznak? Köszönöm, sziasztok.


2011. szept. 23. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Na most.... Nem értem a kérdést!"


Safranek

2011. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a "nagyon ki vagy" kifejezés nem sértés, inkább azt jelenti, hogy viccesen viselkedsz, de kicsit már túl sok. vagy valami ilyesmi, nem tudom, a 17 éves húgom szokott ilyeneket mondani.
2011. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer egy csaj mondta ezt nekem akit akkor láttam először de nem tudtam mire vélni, és megkérdezni se volt lehetőségem.
2011. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nagyon ki vagy az nem egy sértés. Azt jelenti, hogy látszik, hogy valami bajod van.(Fáradt vagy, részeg, másnapos, ideges, szomorú, túl vidám)
2011. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én is megkérdeztem barátnőmet és mondta, hogy ez tényleg nem sértésként szánják. Köszönöm.
2011. szept. 25. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!