Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mondjak le róla? Nem értem!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mondjak le róla? Nem értem!

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, iszonyatosan szexi, rendes helyes és kedves, és régóta szerettem volna járni vele. Mindenáron el akartam nyerni a szívét, nagyon szépen öltözök fel, fogyózom is, pedig sosem voltam kövér! A fiú( nevezzük Bandinak) úgy éreztem érdeklődik irántam, sokszor beszélgetünk, de sosem mentünk az általános témákon túl. De sajnos egy napon felfigyeltem arra, hogy Bandi egy másik lánnyal beszélget! Valami új csaj volt, nemtom, de Bandi vörös volt mint a paradicsom, és olyan érzelmes, személyes témákról beszélgetett az amúgy tök csúnyácska lánnyal (duci, bozontos hajú, és olyan mogorva, zárkózott képe van...) hogy majd elájultam a szomorúságtól! Úgy érzem, jobban szereti a csúnyácska lányt, mint engem! Megtudtam, hogy a csaj tényleg új a suliban, de Bandi már régebbről ismerte. A barátnőm meg mondta, hogy hallotta egy beszélgetésüket a csajjal, és megint nagyon fontos, személyes témákról beszélgettek, amiket Bandi nekem sosem mond, és magáról sosem beszél nekem, csaj a másik lánynak! Most mi van? Mondjak le róla, mert a másik lányt szereti, vagy ez csak barátság köztük, és engem szeret?
2011. máj. 10. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem minden a külső. Egy csúnyácska lány is lehet belevaló... Attól viszont, hogy Bandi bizalmaskodik vele meg nem feltétlenül szerelmes belé. Ha régről ismeri nyilván van már egy csomó közös témájuk.

Beszélgessél még többet Bandival, figyeld a jeleket, ismerd meg és magad is rá fogsz jönni, hányadán álltok...

2011. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Norb66 ***** válasza:

Hogy most mi van? Az van hogy az a lány talán a legjobb barátja, vagy egy jó barátja. Mivel régóta ismeri, természetes hogy vele sokkal személyesebb témákról is beszélget mint Veled, akit csak most ismert meg.


Ez az egyik lehetőség, a másik pedig az hogy lehet hogy neki az olyan típusú lányok jönnek be. Ha ennyire fáj (márpedig sajnos tudom mennyire fáj) akkor beszélj vele erről, hogy mit érez irántad, vagy kérdezz rá hogy mit érez a másik lány iránt, ki ő neki (persze csak szolidan).


Amúgy: a szépség szubjektív.

2011. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Több ideje ismerem Bandit, mint a lány, másrészt pedig senki másnak nem beszél magáról, még annak a srácnak se, aki 10 éve a legjobb barátja...
2011. máj. 10. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!