Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz ez az állítás szerinted?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez az állítás szerinted?

Figyelt kérdés

" Minél szebb egy nő, annál magányosabb. "


Ez igaz ?


2010. dec. 23. 13:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem aki nem volt egy ilyen nő helyzetében az inkább ne írjon.

Igenis magányosak."


14:18-as vagyok. Az alapján írtam amit írtam, amit eddigi életem során tapasztaltam. A környezetemben lévő szép emberek mindig is könnyebben tudtak érvényesülni/kapcsolatokat építeni, ismerkedni, mint a nem szépek, nemtől függetlenül. Bocs hogy ezt írom, de ha tényleg ennyire szép vagy és ennek ellenére magányos, akkor az nem a szépséged miatt van. Szerintem. Nem lehet, hogy nagyon válogatós vagy? :)


- csúnya 28F -

2010. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne.

Egyébként a súlyfelesleges dologban sem. Rajtam is van, és mégis hozzám jött oda az a srác, akire kb. mindenki csorgatta a nyálát. Meg az is, akire a 40 körüli nők csorgatták a nyálukat...

Nem ezen múlik.

2010. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább a különleges arcú nők magányosak, akik szépek, így aztán igaz.

Az átlagos arcú nők, akik szintén szépek, ők könnyen találnak párt, így viszont nem igaz.

2010. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
köszönöm mindekinek a választ.
2010. dec. 24. 00:03
 15/23 anonim ***** válasza:

sok férfi nem az arcot nézi hanem azt hogy meg van e a 3 luk.

25f

2010. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
szerintem is maganyosak,ahogy mar megirtak az elottem szolok. nyilvan ha valaki nagyon szimpatikus,"rafinalt" ,es gyonyoru nincsenek ilyen gondjai...de en pl. szep vagyok (legalabbis mindenki ezt mondja,es en is igy gondolom.....csak annyi a bajom,hogy felenkebb tipus vagyok,es nem tudok megnyilni masok elott hamar,igy a fiuk is neznek,de nem ugy bannak velem mint egy atlagos lannyal. a lanyokrol ne is beszeljunk,mert nem vagyok nekik szimpatikus.(tisztelet a kivetelnek) es tenyleg maganyosabb vagyok mint masok./28 no/
2010. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 12-23 14:07



Te meg egy ostoba liba vagy :)

És én is általánosítok: A nők ribaancook...


Gondolom senkinek sem esik jól, hát nekem se!


Jah utálok általánosítani!


Persze tudom nekünk férfiaknak több mindent kell elviselnünk, azért is hogy előbb pusztuljunk meg és felvehessétek a nyugdíjukat..

2010. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

az lehet h több ember forog egy szép nő körül, de attól nem fogja jobban érezni magát, vagy nem fogja úgy érezni hogy de sok barátja van hogy körülzsongják azok akik meg akarják dugni csak vagy egy nagymellű szép csajjal akarnak mutatkozni.

én sem vagyok csúnya, sokan dicsérnek, és mellé jó nagy melleim is vannak, és hát elég sok pasi körülzsong meg minden, hívnak erre arra, én meg nyilván nem akarok mindegyikkel mindent, aztán akkor meg én vagyok a rossz meg a szűzqrva...-.- ilyekor elég magányosan is tudom magam érezni, h dejó ilyen sok ember körülöttem, de ha az igazi barátokat vesszük akik nem a külsőm miatt vannak velem akkor mindjárt mennyivel kisebb ez a szám..

2010. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 sasna ***** válasza:
68 -as bekaphatod.. nem is ismersz, és osztasz? heee? nem általánositok, eddig csak erről szólt itt az oldalon minden pasi kommentje..
2010. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

a pasiknak az üresfejű libák kellenek.. ha van vkin 1 kis felesleg, az már nem is ember.. :S


akkor ez mi ha nem általánosítás???

2010. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!