Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú nálam alszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nálam alszik, egyértelműen azt fogja hinni, hogy hajlandó vagyok lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
Még csak most alakulgatunk, és azért alszik itt, mert messze lakunk egymástól, és szinte csak így lehet megoldani..De szívem szerint én még várnék a dologgal, túl korai lenne.
2010. dec. 23. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz még semmit tőle akkor ágyazz neki messze magadtól :) ez jó célzás
2010. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyszerűen mondd meg neki előre, hogy ne is próbálkozzon, vagy pedig nem szólsz neki, és ha próbálkozik, leállítod. Nálunk pl. tudta a barátom, hogy még nem szeretném (bár ezt nem előtte mondtam meg neki, hanem már a kapcsolatunk elején tisztáztam, hogy nem adom be a derekam könnyen, és majd egyértelműen célzok rá, ha már próbálkozhat:D), és így nem is próbálkozott ilyesmivel. 20/L
2010. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Ezek szerint nem fogja célzásnak enni, főleg, ha tisztázom vele. Egyébként terveztem is, hogy ezt előre közlöm, de nem akartam túlságosan visszautasítónak tűnni..Sztem mellékesen fogom csak megemlíteni neki, nem csinálok nagy ügyet belőle.
2010. dec. 23. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Első alkalommal még meg lehet beszélni vele... másodikra már sokkal nehezebb lesz.
2010. dec. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!