Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán tetszem neki?! (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán tetszem neki?! (lent)

Figyelt kérdés

A suliban van egy srác, akinek az öccse az osztálytársam, a srác pedig egy évvel felettünk jár. Szóval az öccse kitalált nekem egy becenevet, amiről csak ő tudott, és nem rég, amikor összefutottunk a folyosón, akkor már ő is így szólított. Meg egyszer a barátnőm, ő, és én beszélgettünk az udvaron, és valahogy szóba került a szerelmi téma. És barátnőm mondta, hogy ő mennyi imád egy fiút, és mondta neki a srác, hogy ...(bnőm neve) szerelmes vagy. Bnőm meg mondta hogy igen, és erre ő az mondta, hogy tudja milyen az.

Én meg megkérdeztem tőle, hogy ...(neve) csak nem szerelmes vagy, kicsit olyan volt, mintha zavarba jött volna, és mondta, hogy: igen, megismertem egy csajt. De ennyibe maradt, mert indulni kellett fel.

És mostanában ha lát a folyosón, vagy valahol, akkor rám mosolyog, és megy tovább, meg közbe mondja azt a becenevemet.

Lehetséges, hogy tetszem neki?

Én 13/L. Ő 14/F.


2010. dec. 23. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne legyél naiv.dugna.
2010. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, hogy teccel neki, de azért erre egy kicsit több "bizonyíték" kell....:)
2010. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szerinten tetszel neki:) hajrááá(Y)
2010. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De ééédes :D

Tutira beléd szerelmes. :)

Áh, de lennék újra 13... :'(

2010. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
van esélyed nála, hajrá sok sikert
2010. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fuj,ez undorító...gondolj csak bele!
2010. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Miért undorító?

Kérlek magyarázd el! Komolyan!

2010. dec. 26. 14:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát,hogy belegondolsz!
2010. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
azért mert ő meleg xDDD am meg én is ebben a cipőben járok :P nem vagy egyedül
2010. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De miért undorító az, hogyha belegondolok?
2010. dec. 26. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!