Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányosnak érzem magam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosnak érzem magam, hogy léphetek túl ezen?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és még sosem volt barátom, sosem csókolóztam....és már kezd nagyon hiányozni. Kívánom már ezt az egészet, de egyszerűen senkinek sem tetszem:( Nem zárkózok be, eljárok bulizni, moziba, kávézókba, barátnőkkel.

Annyira hiányozna már valaki az életemből akit szerethetek. Hogy tegyem ezen túl magam? Vagy hol találhatok valakit? Online módon nem szívesen ismerkedek.


2010. dec. 23. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Pedig kezdj el nyugodtan online módon. Ha félsz, akkor először nyugodtan regisztrálj álnéven, áladatokkal a társkeresőkre és nézz körül.


Amúgy természetes hogy most különösen magányosnak érzed magad, az ünnepek miatt.

2010. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen felavatnálak :))
2010. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez van...

Én bízom benne, hogy előbb vagy utóbb rám talál a szerelem. Az internetes társkeresést pedig én sem tartom a legjobbnak.

2010. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok... vagyis én 2szer csókolóztam, de ezen kívül semmi se történt és nem volt senkim még :(

Barátaim sincsenek és így nagyon nehéz...

Nem is vagyok az a bulizós fajta, így sokkal kevesebb lehetöségem van, egyszerüen nincs ötletem, hogyan találhatnék a szerelemre :(

De egy igazbarátra még nagyobb szükségem lenne most :(


16/L

2010. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
énis ugyan így vagyok ezzel..:/ 20/f így az ünnepek táján majd szét szakadok mindíg
2010. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha adsz egy tel. számot, szívesen bevezetlek a dolgokba. :)


Ne vedd amúgy a dolgokat ennyire komolyan, (tudom, hogy közhelyes, de) a saját boldogságodat csak TE tudod megteremteni magadnak! Ne várd mástól, hogy boldoggá tegyen, az a TE feladatod.

2010. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó te ennyire lélekbúvár vagy?:D
2010. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Arról sokat hallottam már, hogyha nagyon keresem, akkor nem adatik meg, de majd ha beletörödök, és nem várom ilyen nagyon, akkor nagyobb eséllyel kopogtat. Remélem lesz valami, mert így társ nélkül nem jó most.
2010. dec. 23. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!