Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon magányosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon magányosnak érzem magam! Ha egyedül vagyok, csak sírok, szomorkodok és nagyon rossz! Pedig ez sem sok idő párórahossza!

Figyelt kérdés

Nem rég vége lett a 4éves kapcsolatomnak, nagyon megsinylettem, hisze nem nagyon voltak barátaim!

Ismerkedek én, bulizni nem nagyon járok el mert a mi városunk elég kicsike nincs itt semmi szórakozóhely!Máshová meg a szüleim nem nagyon engednek!Mármint éjszakai életcéljából!

Ha valaki van velem legyen pár barátom vagy a családom, akkor nem érzem magam annyira rosszul, de ha egyedül maradok nagyon rossz, mindig elgondolkodok hogy milyen elhagyatott vagyok, és aki eddig velem volt az most nincs aki lekötött aki szeretett az már nincs!

Lenne most 2 fiú is akivel ismerkednék közelebbről és aki komolykapcsolatot is akarna, nem csak egy futót!

De az egyik félig roma na hát én nem kezdek olyannal a másik fiú na igen ő nem azde áá vele meg nem értem meg magamat!Igyhát igy szerelmi téren nagyon magányos vagyok!


2010. jún. 3. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
mert félig roma..... ásd el magad akkor.Meg is érdemled,hogy magányos legyél.
2010. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hm de valahogy nincs kedvem egy zsugorás fiával együtt lenni!
2010. jún. 3. 20:20
 3/3 A kérdező kommentje:
uzsorás*
2010. jún. 3. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!