Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy léphetek vagy sem. (? )

Figyelt kérdés

Szükségem lenne a segítségetekre!


Van egy osztálytársam, akivel kb. egy éve ismerjük egymást. Pont egy évvel ezelőtt melegedtünk össze, de pont a bizonytalanságunk miatt nem lett belőle semmi. Egyikünk sem tudta, hogy most tetszik-e a másiknak.

Azt hiszem, idén ugyanez a helyzet, de most inkább én próbálok meg újra közelíteni (pl.: köszönök, rámosolygok), amit ő általában viszonoz is. De ebből még nem derül ki, hogy tetszem-e neki, vagy sem. Pedig az én részemről elég egyértelmű.

Az egyetlen "jel", amit ő közvetít felém, hogy néha rajtam felejti a szemét. De én ennél több bizonyosságot szeretnék.


2011. szept. 7. 21:49
1 2
 1/12 krvua ***** válasza:
73%
háát szerintem csak lépned kell majd valamerre mert nem lehetsz egész életedbe ugyanott
2011. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Házinyúlra nem lövünk te barom.
2011. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Két hozzáfűznivalóm lenne:


1. A poénjaitok unalmasak.

2. Lány vagyok.

2011. szept. 7. 22:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...ha gyakran néz, akkor valószínűleg tetszel neki. Legközelebb említsd meg, h amíg még van lehetőség, te veszel fagyit. Jön veled? Vagy vmi ilyesmi. És akkor esetleg megkérdezheted őt, h na és tetszem neked? :) Csak lazán, bátran. :)
2011. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ma már nem ciki lánynak kezeményezni.


Viszont könnyen lehet egy ciki helyzeted, amiből szabadulni sem fogsz tudni.

2011. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 toratotics ***** válasza:
100%
Keresd a társaságát.Ha tetszel neki, akkor keresni fogja ő is a te társaságod:) Aztán majd alakul, aminek alakulnia kell:)
2011. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat, mindenkinek ment a megfelelő jel. A közeledésnél nem tudom, mikor nem nyomulnék annyira, ugyanis szinte alig beszéltünk az elmúlt év végén. Ha esetleg ebben tudtok tanácsot adni, az jó lenne. :)
2011. szept. 8. 17:25
 8/12 toratotics ***** válasza:
100%
Esetleg ha tudod, hogy mit szeret a srác, akkor beszélj vele arról.Vagy kérdezd meg tőle, hogy mi lesz a hétvégi programja.Esetleg ha megy valahova buliba, ahova te is eltudsz menni, akkor menj el te is és ott találkoztok majd.Vagy valami ilyesmi:)
2011. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. szept. 10. 11:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ha valakire rámosolyogsz az nem egy jel!!!!!!!!

adjál neki puszit és nézd meg az arcát,vagy egy csókot!!!

ha nem lépnek feléd akkor neked kell lépned!

Sok sikert!

2011. szept. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!