Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közvéleménykutatás! Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvéleménykutatás! Lányok nektek mennyire fontos a külső?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 23:36
1 2
 1/18 sasna ***** válasza:
77%
nekem nem fontos.. ja, és ezzel a kijelentéssel nem vagyok álszent..
2010. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
külső megfog, belső megtart. ;)
2010. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
fontos^^de adok a 2. válaszoló véleményére is:)
2010. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én nem fogok álszentkedni meg nyugtatgatni. A külső baromi fontos! Azt látod meg, azt érinted, stb. Nekem részemről az kell, hogy valami megkapó legyen a srácban / csajban.
2010. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sztem egyértelmű, hogy fontos.
2010. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ezerszer feltett kérdés, mit akarsz hallani? :P

Nagyon fontos, mivel az első benyomás a külső alapján jön létre a másik emberben, és ugye az első benyomáson nagyon nehéz, vagy nem is lehet változtatni.

Ha sz@rul nézel ki nagyon nagyon nehéz dolgod lesz, ha jól nézel ki akkor nem kell tenned semmit (eleinte).

2010. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Funktasztikus ***** válasza:
ez akora baromság........ma beszéltük haverral.....ha a külsöbe nincs semmi akkor nem fog meg semmi.....szoval ez elég fontos! mert gondolom ez totál ronda emberhez nem fogsz oda meni mert nem fogott meg semmi...
2010. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Sok kis rib*ncnak a külső számít :) Igen ez így van

Utána meg jöttök ide riányálni hogy megcsalt, evvel avval félrekúrt..mert megteheti.. de ha kinyitnád a szemed egy kevésbé jobb embert is találnál mely belsőleg biztos jobb :/

NA DE EHHEZ MÁR GONDOLKODNI IS KELL o.O

2010. dec. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Cleptomaniac ***** válasza:
100%

Hm, ítéld meg: az előzőm kondiba járó, magát szőrtelenítő, szép vastag szájú, veszettül jóképű szőke srác volt. Ha felvett egy napszemüveget, a csajok a környéken olvadtak Tőle. :) Nem volt divatmajom, izompacsirta meg hasonlók, de adott magára, és ízlésesen öltözött.

Akié most a szívem, fekete hajú, 190 magas, legalább 110 kg, sörpocakos. És mégis ezek ellenére azt mondom Neked, órákig tudnék úgy feküdni mellette, hogy csak nézem, érintem. Hogy Őt találom a leggyönyörűbbnek a világon.


Akkor mennyire is fontos?

2010. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 szamóca. ***** válasza:
100%

alapvetően egy bizonyos szintig nagyon fontos. értem ezalatt azt, hogy ha valaki egy bizonyos mérce alá csúszik, akkor sajnos szóba sem jöhet. eznem egy őrülten magas mérce, de sajnos van ilyen. egyzserűen azért, mert nem tudna szexuálisan felizgatni, az meg kinyírná a kapcsoaltunkat. (igen, lehet megint leegoistázni meg bunkózni engem:DD)

másrészt nekem sokkal fontosabb a megjelenés, a viselkedés, a kisugárzás. engem az fog meg. Volt olyan pasi az életemben (sajnos nem volt eléggé benne, deé n szerettem volna) aki ha csak és kizárólag a képszerű külsőt nézed, hát nem volt szépség, semmi extra, alapvetően nem érdekelt volna... de ahogy előadta magát, ahogy viselkedett.. hát megőrjített:)

sval a külsőn rengeteget lehet javítani mindenféle trükkökkel, nem kell beletörődni ha valaki csunyának érzi magát. de igen, számít egy bizonyos szintig.

2010. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!