Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nehéz túllépni? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz túllépni? Hogyan tudnak mások olyan lazák lenni?

Figyelt kérdés
Miért nehéz nekem túllépni egy olyan kapcsolaton, amely el se indulhatott? Miért gondolok erre már hónapok óta? Más olyan könnyedén, lazán túl tud lenni ilyen dolgokon. Én miért nem?
2010. dec. 24. 03:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert másoknak nagy az önbizalmuk, és egy kudarcon nem törik magukat sokáig, hanem inkább próbálkoznak tovább, mert könnyen összejöhet egy következő.

De sokan vannak úgy, mint te, ettől még nem kell kétségbe esned. Foglalkozz sokat magaddal, aztán minden rendben lesz.

2010. dec. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyunk.... Honapogik gyotrom magam ha nem jon ossze a dolog. Folyton azt kerdezem magamtol, hogy miert... Hidd el, jobb tovabblepni, csak magad teszed tonkre egy olyan fiu/lany miatt, aki ha ennyi szenvedest okoz(ott) meg se erdemel...
2010. dec. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
olyan rossz látni, hogy ő annyira tud "szárnyalni", meg sem érintik amit tettem érte :(
2010. dec. 24. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

kell egy kis Önbizalom.

fogadjunk neked is van.

csak bent mélyen.

elnyomja a bánat.

erre a legjobb gyógymód : lefekszel hallgatod a Balogh Brigitta - a szerelem fáj és üvegszámra eszed a mogyorókrémet meg a fagyit meg a csokit. biztos előjön az önbizalmad :)

én is esz tetettem 10 évvel ezelőtt amikor 15 éves voltam és 3-4 üveg múlva elég rosszul voltam mire felkeltem már más fiúkkal voltam:)


25/l

2011. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

velem is ez van ,hogy hónapokig rágódok bizonyos dolgokon de tovább kell lépni rajta,ha nem akkor nem tudsz majd teljes életet éni.

http://www.youtube.com/watch?v=yDdk0Ya0R1s

2011. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!