Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Békejobbot karácsonykor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békejobbot karácsonykor?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha tudná, már nem haragszom rá. Itt a karácsony és elég volt az "útálatból"... De hogy tegyem meg, anélkül, hogy bármit is kombináljon? És a legfontosabb, hogy küzdjem le a büszkeségemet?

Jó lenne a szeretet ünnepén kibékülni, de mégis félek tőle. Ti mit tennétek?


2010. dec. 24. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A szemébe mondanám,hogy bocsánat.Tudod,ez embereknél így szokás.
2010. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem te félreértetted... Nem nekem kell bocsánatot kérni, hanem én bocsájtottam meg neki. Vagy nem érthető, amit írtam?
2010. dec. 24. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
,,Nem haragszom Rád".Érthető,amit írtam?
2010. dec. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Feltettem egy normális kérdést, nem tudom miért kell így válaszolni rá... De neked is Boldog Karácsonyt!
2010. dec. 24. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány éves? Hány évesek vagytok? Ki Ő Neked? Miért haragszol?

Nézd, én már csak a puszta tudatnak örülnék, ha ezt valaki megtenné, aki feljelentett... Mert nekem majd mennem kell a bíróságra miatta, nem sokkal Karácsony után...

2010. dec. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!