Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem ilyen rossz "egyedül"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem ilyen rossz "egyedül"?

Figyelt kérdés
Most olyan egyedül érzem magam :( pedig itt vannak anyáék is de semmi..mindenki tvzik a szobájában :( most meg olvasom, hogy sokan barátnőjüknél/barátjuknál vannak :( 18l
2010. dec. 24. 18:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

nemcsak te :(

ha gondolod az unalom elkerülése végett bezsélgethetünk :) privi?

2010. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem csak te, én is szarul érzem magam:(
2010. dec. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Hát, aki a család és az éjféli mise helyett a barátját/barátnőjét választja karácsonykor, azt csak sajnálni tudom. Ha egyedül érzed magad, nem is éled át az ünnep lényegét. Akkor meg minek ünnepelsz egyáltalán?
2010. dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én is magamba vagyok, ha beszélgetni akarsz írj privben.
2010. dec. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

írj privibe msnt:)

utolsó; nem ünneplem de azért még is karácsony van... mi nem úgy ünnepeljük mint más család, itt még ajándékozás sincs, sőtt pl nekem anyukám olyan dolgokat főzött amit nem is szeretek... nem mindenkinek olyan hangulatos ám a karácsony, de örülök ha neked az és kívánom, hogy mindig legyen ilyen karácsonyod!

2010. dec. 24. 19:00
 6/24 anonim ***** válasza:
vkinek a barátnője a családja
2010. dec. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs túl nagy karácsonyi hangulat, ez kb. olyan nap, mint az összes többi:(
2010. dec. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
de a többi napon legalább nincs az az érzés hogy milyen lenne ha..:( :)
2010. dec. 24. 19:05
 9/24 anonim ***** válasza:
48%

Én nem vagyok vallásos.Még mielőtt valaki lezsidózna.Egyáltalán nem vagyok hívő ember,a karácsonyt sem tartom.Nemtom mi olyan hatalmas élvezet abban,hogy beállítunk egy fát a sarokba és mindenféle baromságot aggatunk rá! :)

Az egyetlen pozitívum számomra a sok kaja! :P Egyébként péntek van!!Ugyan olyan nap ez is,mint a többi.Ma sem vagyok magányosabb,mint máskor. :)

21/f

2010. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
jó neked :)
2010. dec. 24. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!